تجلیل از میرزا کوچک جنگلی یا خصوصی؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از ” خزرآنلاین” چندی پیش بود که عملکرد نماینده صومعه سرا در انتصاب بستگانش در پست های حساس و کلیدی صومعه سرا و استان با انتقاد برخی از سایت های خبری استانی مواجه شد تا آنچا که خصوصی سازی آقای خصوصی نقل دهان تمام مردم استان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از ” خزرآنلاین” چندی پیش بود که عملکرد نماینده صومعه سرا در انتصاب بستگانش در پست های حساس و کلیدی صومعه سرا و استان با انتقاد برخی از سایت های خبری استانی مواجه شد تا آنچا که خصوصی سازی آقای خصوصی نقل دهان تمام مردم استان گشت و واکنش این نماینده را در پی داشت.

حالا اما اگر جدیداً گذرتان به صومعه سرا افتاده باشد، حتما بنرهایی که حکایت از تلاش های شبانه روزی این نماینده در جذب سرمایه یا راه اندازی چند رشته کاردانی در دانشگاه یا مرمت یک پل و … دارد و در گوشه و کنار شهر نصب شده است، را دیده اید و برایتان این سوال را پیش آمده است که دلیل نصب این همه بنر برای قدردانی از یک نماینده که به صورت معمول دارد به وظیفه اش عمل میکند، چیست؟

آیا باید برای هر مسئولی که به نحوی به برخی از وظایفش عمل می کند، بنر تبریک در گوشه و کنار این شهر نصب کرد یا نصب این بنرها تنها برای آقای نماینده مجاز است؟khosoosi

اینجاست که ناخودآگاه به یاد تب فراگیر نصب بنرهای تبریک برای معاون محترم رئیس جمهور، دکتر نوبخت می افتیم که البته با اعتراض ایشان هم همراه شد و پس از آن دیگر بنری هم نصب نشد و یا شهردار رشت هم که نیامده از همه خواست تا برایش بنری نصب نکنند و به او تبریک نگویند!! و یا استاندار محترم هم با تشکر از همه دوستان خواست تا کسی به مناسبت تصدی ایشان بر پست استانداری برایش در جایی بنری نصب نکند.

با همه این تفاصیل ناچاراً باید نتیجه بگیریم که خود آقای نماینده علاقه وافری دارد تا بنرهای تبریکش در سراسر شهر به چشم بخورد وگرنه می توانست مانند دیگران عزیزان مسئول خیلی راحت از همه دوستدارانش که مطمئناً بدون  هیچگونه چشمداشتی اقدام به نصب این بنرها می کنند!!! بخواهد تا به این کار پایان دهند.

در هر حال متاسفانه دامنه این تعریف و تمجیدها به مراسم تجلیل از مقام شامخ روحانی شهید میرزا کوچک خان هم کشیده شد تا به بهانه سخنرانی نماینده صومعه سرا در این مراسم، عکس هایی از زمان حضور این نماینده در جبهه های دفاع مقدس هم به نمایش عموم درآید. حال آن که چرا این عکس باید در این مراسم نمایش داده شود سوالی است که احتمالا جوابش در این نکته نهفته است: این عکس به نمایش در می آید تا آنکه به ذهن حضار در همایش این چنین تلقی شود که خصوصی هم مانند میرزا کوچک خان این روحانی بزرگوار شهید در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشته است و لذا خصوصی هم میرزای دیگری است. میرزای صومعه سرا!!

در هرحال در این شکی نیست که حضور این نماینده در جبه های حق علیه باطل ستودنی است اما اینکه بخواهیم به هر بهانه ای از ایشان تعریف و تمجید کنیم، نه تنها کمکی به مقبولیت عام این نماینده نمی کند بلکه ایشان را در معرض انتقاداتی هم قرار می دهد. انتقاداتی که همزمان با انتصاب بسیاری از نزدیکان آقای خصوصی بر پست های حساس و کلیدی شهر و  استان، آغاز شده است و با نصب بنرهای فراوان تعریف و تمجید از او ادامه دار شده است و شاید همین هم وجه تمایز خصوصی و روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی باشد!!

 

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جابرکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی

Share