بازیگر سینمای ایران سرانجام به سربازی رفت +عکس

به گزارش  گروه وبگردی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از بانی فیلم:”صابر ابر” بازیگر جوان سینمای ایران که ۱۹ خرداد امسال وارد ۲۹ سالگی می‌شود سرانجام مجبور شد به سربازی برود.  بر طبق گزارشهای منتشر شده این بازیگر جوان سینما بالاخره به خدمت مقدس سربازی اعزام شده و این روزها دوران آموزشی را سپری […]

به گزارش  گروه وبگردی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از بانی فیلم:”صابر ابر” بازیگر جوان سینمای ایران که ۱۹ خرداد امسال وارد ۲۹ سالگی می‌شود سرانجام مجبور شد به سربازی برود.

 بر طبق گزارشهای منتشر شده این بازیگر جوان سینما بالاخره به خدمت مقدس سربازی اعزام شده و این روزها دوران آموزشی را سپری می‌کند.
abr
به همین علت وی برای مدتی از دنیای بازیگری دور خواهد بود. آخرین فعالیت صابر ابر بازی در فیلم سینمایی “زندگی دوگانه فیروز” به کارگردانی فریدون جیرانی بود که ماه قبل فیلمبرداری آن به پایان رسید.
بیوگرافی صابر ابر
صابر ابر متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۳ در تهران, یک بازیگر ایرانی است. او فعالیت خود را در تلویزیون با اجرای برنامه رنگین کمان آغاز کرد و پس از آن به اجرای مسابقاتی مانند در ۱۰۰ ثانیه پرداخت. او ساکن منطقه تهران نو است.
فیلم‌شناسی
اینجا بدون من (بهرام توکلی/۱۳۸۹)
انتهای خیابان هشتم (علیرضا امینی/۱۳۸۹)
سیزده ۵۹ (سامان سالور/۱۳۸۹)
آقا یوسف (علی رفیعی/ ۱۳۸۹)
نخودی (جلال فاطمی/۱۳۸۸)
هیچ (عبدالرضا کاهانی/۱۳۸۸)
درباره الی (اصغر فرهادی/۱۳۸۷)
سه زن (منیژه حکمت/ ۱۳۸۶)
دایره زنگی – کارگردان پریسا بخت آور/ ۱۳۸۶
مینای شهر خاموش – امیر شهاب رضوی/ ۱۳۸۵
شاعر زباله‌ها (محمد احمدی/ (۱۳۸۴)
فعالیت در تئاتر
کرگدن (فرهاد آئیش/ ۱۳۸۷)
داستان یک پلکان (رضا گوران/ ۱۳۸۸)
کالیگولا (همایون غنی زاده/ ۱۳۸۹)
جیره بندی پر خروس برای سوگواری (علی نرگس نژاد/ ۱۳۸۹)
اجرا
رنگین کمان (شبکه تهران)
از کنکور بیشتر بدانیم
پلک (شبکه سه)
جوایز و نامزدی‌ها :
نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم درباره الی در ۲۷ امین جشنواره فیلم فجرنامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم مینای شهر خاموش در ۲۵ جشنواره فیلم فجر
Share