افتتاح قنادی بازیگر پیشکسوت سینما + عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تصویربرداری مجموعه تلویزیونی«هفت سنگ»در لوکیشن قنادی پیگیری می شود. مجموعه تلویزیونی هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی مجید مولایی اوایل شهریور ماه جاری در تهران کلید خورده و تصویربرداری آن همچنان ادامه دارد. گروه به لوکیشن یک شیرینی فروشی در حوالی اتوبان نیایش خواهند رفت که در قصه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تصویربرداری مجموعه تلویزیونی«هفت سنگ»در لوکیشن قنادی پیگیری می شود. مجموعه تلویزیونی هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی مجید مولایی اوایل شهریور ماه جاری در تهران کلید خورده و تصویربرداری آن همچنان ادامه دارد. گروه به لوکیشن یک شیرینی فروشی در حوالی اتوبان نیایش خواهند رفت که در قصه به عنوان مغازه پرویز پورحسینی و فرزندانش و با نام قنادی نصیر و پسران معرفی می شود.

سیاوش کردجان مسوولیت تدوین و رامین ابوالصدق وظیفه صداگذاری همزمان مجموعه تلویزیونی هفت سنگ را برعهده دارند. این سریال اپیزودیک کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه است که در ۴۰ قسمت اپیزودیک داستان سه خانواده را در برمی‏گیرد که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.تاکنون ۳۵ درصد از تصویربرداری این سریال پروژه به پایان رسیده و ضبط اغلب تصاویر در سه لوکیشن اصلی که سه منزل در شهرک غرب هستند ،انجام می‌ شود.

مهدی سلطانی، پرویز پورحسینی، الهام پاوه نژاد، بهنام تشکر، شبنم مقدمی، فرناز رهنما، عزت ا… مهرآوران، مهتاج نجومی، ارسلان قاسمی، سیما مطلبی، پارسا قراخانلو، حامد کیازال، حنانه احدی و روژین نفوتی نژاد از بازیگران اصلی این مجموعه هستند. محمود پاک نیت،بهمن زرین‌پور،مینا جعفرزاده،محسن قاضی مرادی،امیر غفار منش،عباس جمشیدی و… از جمله بازیگرانی هستند که به تازگی به عنوان بازیگر مهمان در این مجموعه جلوی دوربین رفتند و بازی آنان به پایان رسیده است.

هر قسمت هفت سنگ داستانی مجزا دارد و شخصیتهای اصلی این مجموعه که در قالب سه خانواده امروزی دور هم جمع شده اند، روایتگر داستان‏هایی هستند که پیرامون مضامین اخلاقی و انسانی در بستر خانواده اتفاق می‏افتد.موضوعات داستان‏ ها گرچه به ظاهر ساده و کوچک به نظر می‏رسند، اما می‏توانند زیربنای ایجاد مشکلات بزرگ در خانواده ‏ها باشند. گره‏های داستانی این مجموعه مسائلی است که در هر خانواده‏ای می‏توان مشابه آن را یافت. این سریال در گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما تولید می‏ شود و به احتمال زیاد در ماه‏های باقیمانده از سال جاری پخش می‏شود.

سایر عوامل اصلی سریال عبارتند از: مجری طرح: کامبیز‏ دارابی، نویسندگان: علیرضا بذر افشان، سارا خسرو آبادی، حسین تراب نژاد، فروغ فروهیده، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی،تصویربرداران:فرزام گل سفیدی، بهنام کریمی، دستیاران اول تصویر: وحید ملک محمدی، حامد حسن وند، گروه تصویربرداری: علی بیابانی، حسن رحیمی، میلاد نیشابوری، طراح گریم: محمد قومی، تدوین: سیاوش کردجان، صداگذار: رامین ابوالصدق، مدیرتولید: فواد بوربور، صدابردار: شهرام متولی باشی، صحنه آرا: علی اسماعیلی، دستیار یک کارگردان: رضا شریفی،مدیر روابط عمومی:هادی داداشی، منشی صحنه: غزل رشیدی، مدیر صحنه: فرامرز کرامتی، دستیار صحنه: فرید طاهری، دستیار لباس: هانیه لطفی، دستیار برنامه ریزی: مریم پدمه، دستیار دو کارگردان: محمد اسماعیلی، عکاس: علی حمیدنژاد، امور مالی: علیرضا سبزوی، مدیر تدارکات: حامد پرهیز.

Share