اسید، تاوان امتناع از زندگی با مرد معتاد! + عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تهمینه یوسفی ۲۹ ساله است و پس از گذشت حدود ۱۰ ماه از زندگی با همسرش، به اعتیاد وی پی برده که همین موضوع سبب امتناع وی از ادامه زندگی با همسرش و ارائه درخواست طلاق شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از ایسنا، تهمینه یوسفی ۲۹ ساله است و پس از گذشت حدود ۱۰ ماه از زندگی با همسرش، به اعتیاد وی پی برده که همین موضوع سبب امتناع وی از ادامه زندگی با همسرش و ارائه درخواست طلاق شد.
این موضوع که ظاهرا چندان به مذاق پدر و برادر ۲۳ ساله تهمینه خوش نیامده بود، با واکنش منفی و مخالفت آنان روبرو شده بود و درخواست‌های تهمینه نیز بی‌نتیجه باقی ماند تا اینکه اوایل خردادماه امسال، تهمینه متوجه کم‌شدن جهیزیه‌اش شد و این موضوع را به خانواده‌اش اطلاع داد. همین امر سasidبب عصبانیت پدر و برادرش شد.
وی درباره شرح ماجرا گفت: پس از اینکه متوجه کم‌شدن جهیزیه‌ام شدم، آن را به خانواده‌ام اطلاع دادم اما با واکنش تند از سوی پدرم روبرو شدم به طوری که وی مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد و از طریق تلفن از برادر کوچک‌ترم نیز خواست تا خود را به خانه برساند.
وی افزود: پس از اینکه برادرم به خانه آمد، وی با دو دستش صورتم را نگاه داشته و از پدرم خواست تا اسید را روی صورتم بپاشد.
این قربانی اسیدپاشی ادامه‌داد: پس از آن که اسید را روی صورتم ریختند، با پیچیدن طناب دور گردنم، قصد خفه‌کردن مرا داشتند که به گمانم بعد از اینکه از حال رفتم، آنان با تصور خفگی مرا در خانه رها کردند.
تهمینه با بیان اینکه پس از ساعتی به هوش آمده و در حالی که به شدت از ناحیه صورت احساس سوزش می‌کردم، از خانواده‌ام درخواست کمک داشتم، گفت:‌ خانواده‌ام از انتقال من به بیمارستان خودداری کردند تا اینکه برادر بزرگترم مرا به بیمارستان بوعلی قزوین منتقل کرد.
وی که به دلیل کمبود امکانات، از بیمارستان بوعلی به بیمارستان سوانح سوختگی تهران منتقل شد، ادامه‌داد: بار اول حدود ۲۰ روز در بیمارستان بودم که در این حین پدر و برادرم سراغی از من نگرفتند.
تهمینه با اشاره به ثبت شکایتش برای رسیدگی به این موضوع افزود: بعد از ترخیص از بیمارستان، از این اقدام پدر و برادرم شکایت کردم که تاکنون دو جلسه دادگاه در این خصوص برگزار شده است.
این قربانی اسیدپاشی با بیان اینکه پدر و برادرش با قید وثیقه آزاد هستند، گفت: تاکنون چندین عمل جراحی روی صورتم انجام شده است.
وی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌اش گفت: پانزدهم مهرماه اولین جلسه دادگاه برگزار شده بود. ۱۰ صبح چهارشنبه ششم آذرماه نیز جلسه دوم برگزار شد که به دستور قاضی جلسه به دلیل نیاز به بررسی بیشتر، تجدید شد.
تهمینه در حال حاضر برای انجام اقدامات درمانی خود در خارج از کشور به سر می‌برد.
Share