استعفای ۱۸ نماینده خوزستان/ اعلام وصول استعفا مشروط به برگزاری نشست تخصصی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سید شریف حسینی عضو هیئت رییسه و نماینده مردم اهواز در مجلس نیز در گفت‌وگو با  تسنیم، با تایید خبر استعفای ۱۸ نماینده استان خوزستان، گفت: در بودجه سال آینده، هیچ توجهی به استان خوزستان نشده است و پولی که از قبال فروش فولاد خوزستان به دست می‌آید، صرف […]

sharif hoseinyبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سید شریف حسینی عضو هیئت رییسه و نماینده مردم اهواز در مجلس نیز در گفت‌وگو با  تسنیم، با تایید خبر استعفای ۱۸ نماینده استان خوزستان، گفت: در بودجه سال آینده، هیچ توجهی به استان خوزستان نشده است و پولی که از قبال فروش فولاد خوزستان به دست می‌آید، صرف ساخت و ساز در پرند و تنکابن شده است.
وی ادامه داد: همچنین بودجه‌ای برای بحث انتقال آب نیز در نظر گرفته نشده است و ما نمایندگان استان خوزستان به این نتیجه رسیدیم که با توجه به این شرایط، حضور ما در مجلس لزومی ندارد و بنابراین دسته جمعی استعفا دادیم.

همچنین وی در گفتگو با «نسیم»اعلام کرد: هیأت رئیسه مجلس اعلام وصول استعفای نمایندگان استان خوزستان را مشروط به برگزاری نشست تخصصی کرده است, این نشست فردا با حضور محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت برگزار می‌شود.
سیدشریف حسینی افزود: حدودا بودجه استان خوزستان یازده درصد نسبت به سال ۹۲ این استان کاهش داشته است. احمدی نژاد در پیان دوره دهم یک لایحه دو فوریتی جهت اختصاص دو درصد از سهم نفت برای حل شمکلات خوزتان به مجلس ارادئه داده بوده که از روحانی خواستیم از این لایحه دفاع کند.

Share