عقاب آسیا عزادار شد+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس زنده یاد جبار عابدزاده پدر احمدرضا عابدزاده کاپیتان پرافتخار پرسپولیس و تیم ملی ایران عصر امروز و به هنگام عمل جراحی قلب دار فانی را وداع گفت. احمدرضا عابدزاده که در لس آنجلس به سر می برد امشب از طریق همسرش از این […]

عابدزاده7به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس زنده یاد جبار عابدزاده پدر احمدرضا عابدزاده کاپیتان پرافتخار پرسپولیس و تیم ملی ایران عصر امروز و به هنگام عمل جراحی قلب دار فانی را وداع گفت.

احمدرضا عابدزاده که در لس آنجلس به سر می برد امشب از طریق همسرش از این ضایعه ناگوار باخبر شد و تلاش دارد در اولین فرصت به ایران سفر کند تا در مراسم تدفین پدر گرانقدرش حضور داشته باشد.

همچنین امیر عابدزاده دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس نیز امشب راهی اصفهان شد تا در مراسم تدفین و تشییع حضور یابد.

پدر احمدرضا عابدزاده در سن ۷۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.

در همین راستا محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی مصیبت وارده را به احمدرضا و امیر عابدزاده تسلیت گفت.

رویانیان در این پیام علو درجات برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت کرده و همچنین این مصیبت وارده را به نیابت از هواداران پرسپولیس به احمدرضا و امیر عابدزاده که محبوبیت خاصی نزد هواداران دارند تسلیت گفت.

Share