عارف نفر دوم لیست اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمد‌رضا راه‌چمنی دبیرکل حزب همکاری و وحدت ملی گفت: مجلس نمی‌تواند دو رئیس داشته باشد و دو نفر به عنوان سرلیست معرفی شوند در نتیجه چنانچه ناطق نوری برای انتخابات مجلس دهم نامزد شود می‌توان عارف را به عنوان نفر دوم لیست معرفی نمود.  راه‌چمنی با بیان اینکه اکنون […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمد‌رضا راه‌چمنی دبیرکل حزب همکاری و وحدت ملی گفت: مجلس نمی‌تواند دو رئیس داشته باشد و دو نفر به عنوان سرلیست معرفی شوند در نتیجه چنانچه ناطق نوری برای انت1146457_622خابات مجلس دهم نامزد شود می‌توان عارف را به عنوان نفر دوم لیست معرفی نمود.

 راه‌چمنی با بیان اینکه اکنون بیش از دو سال تا انتخابات فاصله داریم و بحث پیرامون این موضوع زود است خاطرنشان کرد: زیرا این مباحث نمایندگان فعلی را نیز از حالا به کارهای تبلیغاتی در حوزه‌های انتخاباتی خودشان وامی‌دارد و باعث می‌شود آنها از کارهای اصلی نمایندگی که همان خدمت به مردم، قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین است غافل شوند.

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ ساز و کار مناسبی برای تجمیع نظرات اصلاح‌طلبان وجود ندارد تصریح کرد: اصلاح‌طلبان شامل طیف‌های مختلفی هستند که در یک جبهه واحد سازماندهی نشده‌اند. برخی عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستند و برخی در قالب جبهه اصلاح‌طلبان فعالیت می‌کنند و احزاب دیگری نیز فعال هستند که هیچ عضویتی در این دو جبهه ندارند.

دبیرکل حزب همکاری و وحدت ملی در پایان با بیان اینکه قطعا اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی شرکت خواهند کرد افزود: البته باید ساز و کار مناسبی برای اتحاد همه گروه‌های اصلاح‌طلب اتخاذ شود که همه آن را قبول داشته باشند و بتوانند در قالب آن ساز و کار وارد صحنه آن انتخابات شوند./فارس

Share