داماش بزودی نفس راحتی میکشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با بیان اینکه دوست ندارم به پرسپولیس بروم، گفت: روزهای سخت داماش به زودی پایان می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : امیر عابدینی صبح امروز در جلسه‌ای با اعضای کادر فنی و بازیکنان داماش، پس از برد پرگل این تیم برابر ذوب آهن و در پی بروز حواشی رخ داده، اظهار کرد: روز خوبی برای ما رقم خورد و چند درس برای ما داشت، یکی امید، بعد از خوردن گل در تیم ما زنده شده است و ثابت کردیم می‌توانیم با از خود گذشتگی خواستن را معنا کنیم.

13920221185552169509233

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان افزود: باخت را به برد تبدیل و ملتی را خوشحال کردیم و این اتفاق وقتی روی داد که با هم و در کنار هم بودیم.

عابدینی گفت: خیلی از چیزهای زندگی به ریال وصل است اما پول همه چیز نیست و نمی‌شود به خاطر آن از ارزش‌های زندگی عدول کرد و آن را زیر پا گذاشت.

وی با بیان اینکه شما مثل فرزندان من هستید، تصریح کرد: هرگز در قبال مطالبات شما شانه خالی نمی‌کنم.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان درباره شرایط مالی داماش بیان کرد: به خاطر این برد منحصر به فرد به شما شنبه پاداش می‌دهیم، این را بگویم که وضعیت پرداخت‌های داماش بهتر می‌شود و سال بعد هم درآمد داماش و هم درآمد سایر تیم‌های لیگ برتر سه برابر می‌شود.

عابدینی افزود: قرار است اسپانسر فدراسیون فوتبال رقم بالاتری پرداخت کند و راه‌های درآمد زایی از فوتبال هم افزایش پیدا کرده است، مانند درآمدهای ناشی از پیامک‌ها که هم از همراه اول و هم ایرانسل دریافت می‌شود.

وی با اشاره به رفتنش از داماش گفت: من به هیچ وجه از داماش به پرسپولیس نمی‌روم و هرگز دوست ندارم به پرسپولیس بروم.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان  اظهار کرد: اگر قرار به لذت بردن از فوتبال باشد با داماش لذت می‌برم.

عابدینی با بیان اینکه روزهای سخت داماش در حال اتمام است، گفت: قویدل هم از طریق یک واسطه پیغام داده که حاضر است نیمی از بدهی‌هایش را پرداخت کند تا ما از شکایت از او دست برداریم.

عابدینی با بیان اینکه روزهای سخت داماش در حال اتمام است، گفت:  قویدل هم از طریق یک واسطه پیغام داده که حاضر است نیمی از بدهی‌هایش را پرداخت کند تا ما از شکایت از او دست برداریم./تسنیم

 

Share