گزارش تصویری گلباران مزار شهدای رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : عصر روز (پنجشنبه) همزمان با پنجمین روز هفته دفاع مقدس مراسم گلباران مزارهای شهدای سراسر استان انجام پذیرفت. در رشت نیز این مراسم در بر سر مزار شهدای ۸سال دفاع مقدس با حضور خانواده معظم شهدا، بسیجیان، فرماندهان نظامی و انتظامی ، اعضای شورای شهر و آحاد مردم شهرستان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : عصر روز (پنجشنبه) همزمان با پنجمین روز هفته دفاع مقدس مراسم گلباران مزارهای شهدای سراسر استان انجام پذیرفت.

در رشت نیز این مراسم در بر سر مزار شهدای ۸سال دفاع مقدس با حضور خانواده معظم شهدا، بسیجیان، فرماندهان نظامی و انتظامی ، اعضای شورای شهر و آحاد مردم شهرستان رشت برگزار گردید.

در این مراسم موسوی روزان دقایقی به نمایندگی از شورا سخنرانی نمود.قبل از سخنرانی روزان جمشیدی رئیس شورا مجلس را به اتفاق همراهانش ترک کرد

سردار حق بین فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان نیز در دقایقی در زمینه ارزشهای دفاع مقدس به ایراد سخن پرداخت.

وی در ابتدای صحبت خود با اشاره به وضعیت نامناسب مزار شهدای رشت خصوصاً در ایام سرما و زمستان از اعضای شورا خواست چنانچه بودجه شهر اجازه می دهد فکری به حال ساختمان مزار شهدای رشت کنند.

حق بین با اشاره به پیروزی انقلاب گفت : اگر انقلاب در ۳۵ سال پیش پیروز نمی شد معلوم نبود امروز وضع جهان چگونه می شد. ابر قدرتها که انقلاب را مانع زورگویی خود می دیدند توسط جنگ تحمیلی می خواستند که انقلاب را زمین بزنند اما همین جوانهایی که در این مزار دفن شده اند با جانفشانی خود مانع شدند و ئامروز این انقلاب امانت در دست ماست.

پس از سخنرانی سردار حق بین مزار شهدای رشت گلباران گردید.

Share