کیهان هاشم نیا اولویت نخست نمایندگان گیلان برای استانداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت و ویژگی‌های استان گیلان اظهار کرد: مجمع نمایندگان گیلان پس از مدت‌ها بررسی، افراد مورد نظر خود را برای تصدی استانداری گیلان به وزارت کشور معرفی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صفر نعیمی‌ رز در گفتگویی با اشاره به اهمیت و ویژگی‌های استان گیلان اظهار کرد: مجمع نمایندگان گیلان پس از مدت‌ها بررسی، افراد مورد نظر خود را برای تصدی استانداری گیلان به وزارت کشور معرفی می‌کند.naimi

وی با بیان اینکه گزینه و اولویت نخست نمایندگان گیلان، کیهان هاشم‌نیا استاندار فعلی گیلان است، افزود: محمدجعفرعلیزاده معاون وزیر راه‌و شهرسازی، علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی، کاتب از کارکنان وزارت اطلاعات و حمیدرضا ناطق‌نوری فرزند آیت‌الله ناطق‌نوری اولویت‌های دوم تا پنجم مجمع هستند.

نماینده آستارا در مجلس با بیان اینکه حدود ۲۰ گزینه برای استانداری گیلان مطرح بود، گفت: نمایندگان گیلان با اکثریت قاطع آرا در جلسه ظهر امروز خود را موظف دانستند تا نظر نماینده ولی‌فقیه در گیلان را در خصوص این افراد جویا شوند.

نعیمی‌رز با تاکید بر اینکه آیت‌الله قربانی پدر معنوی گیلان است، تصریح کرد: مجمع نمایندگان در خصوص افراد پیشنهادی خود را تابع نماینده ولی فقیه در گیلان می‌داند.

وی با اشاره به پنچ گزینه استانداری گیلان خاطرنشان کرد: سه گزینه هاشم‌نیا، کاتب و علیزاده بومی بوده و ناطق‌نوری و نیکزاد گزینه‌های غیر بومی هستند.

نماینده آستارا در مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان تندرو و فتنه‌گران به استانداری گیلان نمی‌رسند، تاکید کرد: گزینه اصلاح‌طلبان گیلان در لیست پنج نفره مجمع نمایندگان قرار ندارد.

منبع: تسنیم

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جابرکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی

Share