کوچکی نژاد : استفاده از نیروهای بدسابقه به ضرر خود دولت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کوچکی نژاد گفت :استفاده از نیروهایی که سوابق خوبی ندارند و در مقاطع حساس نظام را تنها گذاشتند و با مبارزان علیه نظام همسو شدند، به ضرر دولت خواهد بود. یقینا گزینه های همسو با ضدانقلاب برای اینگونه تصدی ها اعتراض شدید ما را بدنبال خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : انتشار خبر گزینه شدن برخی افراد پرحاشیه و افراطی و دست اندرکار آشوب ۸۸ گیلان برای تصدی پستهای کلیدی امنیتی و سیاسی باعث شد خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز در گفت و گویی با کوجکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی نظر نمایندگان را در این خصوص جویا شود وی در این زمینه بیان داشت:

کوچکی نژاد

در بحث استانداری دولت تصمیم گرفت و ما هم اعتراض خودمان را به دولت اعلام کردیم. آقایان اعتدال می گفتند نمایندگان یکی از محورهای مشورتی ماست، ولی این کار را نکردند.

ما درحوزه انتخابات بعضی از مسئولیتهای اساسی خصوصاً در بخش سیاسی به دولت نصیحت کردیم که  روش “دیگران” را در پیش نگیرند.

استفاده از نیروهایی که سوابق خوبی ندارند و در مقاطع حساس نظام را تنها گذاشتند و با مبارزان علیه نظام همسو شدند، به ضرر دولت خواهد بود. یقینا گزینه های همسو با ضدانقلاب برای اینگونه تصدی ها اعتراض شدید ما را بدنبال خواهد داشت.

کوچکی نژاد در زمینه بحثهایی که در رابطه با نظر نمایندگان در انتخاب استاندار گیلان مطرح شده است در پاسخ به این سوال که چگونه است میگویند با نمایندگان هماهنگ نشده ولی رییس مجمع نمایندگان از اعلام موافقت ۶ نماینده خبر داد، گفت: من در زندگی سعی کردم همیشه شفاف باشم. ما نمایندگان دیدگاه خود را با رای گیری اعلام کردیه و به وزارت کشور لیست دادیم. در جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان رای گیری شد و افرادی کتباً به وزارت کشور معرفی شدند، که نام آقای نجفی اصلا در آن لیست نبود. حال کسی بیاید بگوید تعدادی از نمایندگان با دیگری موافق بودند و تعدادی با افراد دیگر. چیزی که رسمی بود این فرایندی بود که انجام شد./۸دی نیوز

Share