وقتی الگویی برای اخلاق خود بی اخلاق میشود !!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حاج منصور ارضی مداح مشهور و با سابقه در حالی برای اکبر هاشمی رفسنجانی طلب مرگ کرده است که وی را با الفاظ بسیار ناشایست و ناپسندی خطاب کرده و مشخص نیست که به اعتبار کدام مجوز و صلاحیتی به خود اختیار داده یکی از مقامات صاحب صلاحیت به تشخیص ولی فقیه حی و حاضر را اینگونه خطاب کند و برای او از خداوند طلب مرگ هم بکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا :امروز و در پایان مراسم قرائت دعای عرفه جمع کثیری از مردم مومن و عاشق به اسلام و انقلاب اسلامی در حسینیه صنف لباس فروشان تهران، حاج منصور ارضی به عنوان یکی از مشهورترین، معتبرترین و پر مخاطب ترین مداحان کشور، سخنانی بر زبان رانده و در مقابل مردمی که به طلب اخلاق مداری و به نیت تمرین جهد در راستای ارتقای مکارم اخلاقی در این مسجد گرد آمده بودند، از خداوند مرگ فردی را آرزو کرده است که چه حاج منصور بپسندد و چه نپسندد، به هر حال همچنان منصوب بلاواسطه ولی دین و سیاست و زندگی مومنان این کشور است.

این مداح مشهور و با سابقه در حالی برای اکبر هاشمی رفسنجانی طلب مرگ کرده است که وی را با الفاظ بسیار ناشایست و ناپسندی خطاب کرده و مشخص نیست که به اعتبار کدام مجوز و صلاحیتی به خود اختیار داده یکی از مقامات صاحب صلاحیت به تشخیص ولی فقیه حی و حاضر را اینگونه خطاب کند و برای او از خداوند طلب مرگ هم بکند.

این اقدام وی که دیگر در حال تبدیل شدن به رویه ای گویا ثابت در مراسمات مذهبی تشکیل شده پیرامون او و برخی شاگردانش می باشد، در حالی تداوم یافته است که شکایت فردی از مسئولان ارشد کشوری که پیش از این از سوی همین حاج منصور و برخی شاگردانش با ادبیاتی به شدت ناپسند خطاب قرار گرفته بود، ابتدا به صدور جریمه ۵۰ هزار تومانی و در دادگاه تجدیدنظر به صدور رای برائت ختم شد.

لازم به تذکر نیست مردمی که در مراسم مذهبی مثل امروز شرکت می کنند، قرار است اخلاق مدارترین مردم و پیروان رسول کامل کننده مکارم اخلاق باشند و قطع یقین دلیل گرد آمدن ایشان در پیرامون افرادی چون حاج منصور و شاگردان خلفش! اتفاقا ناشی از باور و اعتقاد قلبی آنان به اینان است که معلوم نیست با چنین رویه ای آینده این اعتقاد به کجا ختم شود.

اعتبار افرادی مثل حاج منصور و شاگردانش نه برآمده از ویژگی های شخصی و توانمندی های آنها، بلکه منشا گرفته از اعتقاد مردم به آموزه های متعالی و اخلاقی اسلام است که به دلیل تمسک سال های گذشته حاج منصورها به آن ایجاد شده و قطع یقین در صورت رویگردانی از این خط معیار، همین مردمی که دیروز هاشمی را تا اوج بالا بردند و امروز به طلب مرگ او آمین می گویند، با حاج منصورها نیز همین گونه خواهند کرد./بولتن نیوز

Share