نماینده ای که عاشق خدمت به مردم است!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده مردم شهرستان صومعه سرا تاکید کرد: بنده با پذیرفتن خادمی مردم در مجلس شورای اسلامی راه خدمت به مردم را انتخاب کرده ام و عاشق این راه هستم و آرزوی بنده جاری نمودن لبخند بر گونه های مردمان محروم و ضعیف می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : عضو فراکسیون حزب موتلفه اسلامی در رابطه با ضرورت تعامل مجلس و دولت در ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور گفت: امروز یکی از دغدغه های دولت و مجلس ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور است، با توجه به اینکه مقام معظم رهبری نیز بر بهبود بخشیدن وضعیت معیشتی مردم تاکید دارند، ساماندهی مسائل اقتصادی ضروت دارد.

k45401

به گزارش صومعه سرا نیوز، حمید رضا خصوصی خاطر نشان کرد: وضعیت معیشتی مردم با چرخه اقتصادی ارتباط ویژه ای دارد. تورم، احتکار، گرانی، وضعیت تولید ملی، ایجاد اشتغال، صادرات و واردات، مهمتر از همه ثبات ارز در بازار و موضوعیت نقدینگی در کشور با معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد.

عضو فراکسیون حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: معتقدم که مجلس و دولت و کارشناسان آگاه اقتصادی باید با بهره گیری از آخرین اطلاعات بانکهای اقتصادی کشور و دنیا در مقایسه با دیگر کشورهای در حال توسعه، بتوانیم این وضعیت سامان دهیم .اگر این امر محقق شود، می توانیم شاهد ظهور و بروز و شکوفایی آسایش و آرامش خاص برای اقشار محروم جامعه باشیم.

نماینده مردم صومعه سرا با اشاره به اینکه ساماندهی شرایط اقتصادی کشور در گرو تعامل مجلس و دولت است تصریح کرد: مجلس نهم و دولت یازدهم برای حل شرایط اقتصادی بر ضرورت تعامل معتقدند، زیرا اگر تعامل نباشد کاری از پیش نخواهد رفت. به نظرم کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون اقتصادی خیلی می توانند به این وضعیت کمک کنند. البته آگاهان اقتصادی دولت هم باید به این تعامل علاقمند باشند .

وی تاکید کرد: ازهمه مهم ترآن است که  باید از آگاهان اقتصادی در دانشگاهها و بنگاههای اقتصادی بهره مند شویم، صرف این مسئله که مجلس و دولت بدون بهره گیری از کارشناسان قدرتمند و دانشگاهی تصمیماتی را اتخاذ کنند، باز دچار مشکلات دیگری خواهیم شد و جای دیگر آن لنگ خواهد زد.

خصوصی در ادامه درباره رای اعتماد سه وزیر باقی مانده اظهارداشت: در رابطه با رای اعتماد سه وزیر پیشنهادی وزارتخانه های باقی مانده، نقطه نظرات متنوعی در مجلس مطرح است. برخی معتقدند آنهایی که در هر مقطعی از زندگی سیاسی گذشته شان از خط ولایت فاصله گرفتند و یا معارض با نظرات ایشان نظری داده اند یا در هیمنه ها نتوانستند خود را حفظ  کنند، برای جایگاه رفیعی چون وزارت،  نمی توانند موفق باشند.

وی افزود: به این دلیل احتمال است که یک حساسیتی برای برخی از آقایان وجود داشته باشد اما رایزنی ها شروع شده و ادامه دارد، تا زمانی که وارد صحن مجلس شویم و سخنان وزرای پیشنهادی بهرمند شویم، نظر قطعی نمایندگان مجلس قابل پیش بینی نیست.

نماینده مردم شهرستان صومعه سرا همچنین در جریان دیدار با مردم روستای ازگم با بیان اینکه امروز مسئولان این شهرستان با تدبیر و تلاش خدمت به مردم را دراولویت برنامه‌های خود قرار داده اند، اظهار داشت: من راه خدمت را انتخاب کرده ام، چرا که خدمت به مردم بزرگترین عبادت است.

طبق روال  عصر روز گذشته دوشنبه روسای ادارات در معیت میرزا حسینعلی زاده فرماندار و مهندس حمیدرضا خصوصی ثانی نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی به روستاهای مختلف سطح شهرستان صومعه سرا عزیمت نموده و طی نشستی صمیمانه با مردم به بررسی مشکلات اهالی روستا پرداختند.

حمیدرضا خصوصی ثانی در جریان دیدار با مردم ازگم اظهار داشت: در مناطق محروم، تلاش مسئولان و زیبایی کارآنان نمود بیشتری دارد از این رو همه باید در این راه تلاشی مضاعف داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ضمن پذیرفتن تمامی انتقادات مردم در خصوص نارسایی ها در سطح روستاها تاکید کرد: بنده با پذیرفتن خادمی مردم در مجلس شورای اسلامی راه خدمت به مردم را انتخاب کرده ام و عاشق این راه هستم و آرزوی بنده جاری نمودن لبخند بر گونه های مردمان محروم و ضعیف می باشد.

وی عدم برخورداری ۹خانوار در روستای ازگم از نعمت گاز را نمونه ی بارزی از پروژه های نیمه تمام برجای مانده از دوره گذشته دانست که این روستا را جزء روستاهای برخوردار از نعمت گاز اعلام داشتند، و ادامه داد: از زمان حضور بنده در این شهرستان بعنوان خادم مردم در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری نارسایی های این روستاها که از آمارها جا مانده اند، می باشم.

خصوصی ثانی گفت: اسناد و مدارکی از گذشته وجود دارد که بیانگر هزینه های هنگفت برخی از ادارات شهرستان برای پرداخت صورتحساب وعده های غذاهای مسئولین است و اظهار داشت: امروز بنده بر خلاف آن ها در کنار مسئولین بصورت شبانه روزی در حال بازدید و دیدار با مردم روستاهای شهرستان هستیم.

وی هدف اصلی تغییر و تحولات مدیران در شهرستان را عدم برخورداری روحیه ی مردمی و وجود احساس مسئولیت برخی از آن ها نسبت به مردم عنوان کرد و تاکید کرد: بنده در راه استیفای حقوق مردم شهرستان با مسئولان تعارفی ندارم و هر زمان که گزارشی مبنی بر عملکرد ضعیف مدیری دریافت شود، قاطعانه با آن برخورد می شود.

وی در پایان با اشاره به تحریم ها و گرفتاری های حاصل از آن، حضور مسئولین در میان مردم برای حل مشکلات را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: از شوراها و دهیاران که نمایندگان مردم در روستاها هستند، انتظار می رود به دور از مسایل جناحی و گروهی در جهت خدمت به مردم گام بردارند.

گفتنی است،  روستاهای سنگجوب، ازگم و پیشخان عصر دوشنبه بیست و سوم مهرماه میزبان مسئولین این شهرستان بودند.

ندیمی،جعفرزاده،کوچکی نژاد، خسته بند، حکیمی، لاهوتی، شکری، تامینی، عاشوری، نعیمی، 

Share