لاهیجان به زودی میزبان چهار شهید گمنام می‌شود+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در این دیدار که سرهنگ پورکریمی‌فرمانده سپاه لاهیجان و ابراهیم مهربان رئیس شورای اسلامی‌این شهرستان نیز حضور داشتند سردار باقرزاده از تشییع و دفن چهارشهید گمنام در لاهیجان خبرداد. وی در ادامه توضیح داد که درابتدا قرار بر تشییع دوشهید بوده که بعد از انجام مذاکرات تعداد این شهدا […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در این دیدار که سرهنگ پورکریمی‌فرمانده سپاه لاهیجان و ابراهیم مهربان رئیس شورای اسلامی‌این شهرستان نیز حضور داشتند سردار باقرزاده از تشییع و دفن چهارشهید گمنام در لاهیجان خبرداد.

وی در ادامه توضیح داد که درابتدا قرار بر تشییع دوشهید بوده که بعد از انجام مذاکرات تعداد این شهدا به چهار نفر افزایش یافت.

 

 فرمانده کمیته مفقودین و تفحص ستاد کل نیروهای مصلح  در ادامه بازدید از مکان تدفین چهارشهید گمنام , از تشییع این شهیدان همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) خبر داد و گفت: مراسم تشییع دوهفته آینده  برگزار میشود.

 

 تشییع دوشهید گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور گسترده مردم لاهیجان همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)  در فروردین سال جاری برگزار گردید.

 

.

سردار-باقرزاده (5)

.

 

سردار-باقرزاده (1)

 

.سردار-باقرزاده (2)

 

.سردار-باقرزاده (3)

 

.سردار-باقرزاده (4)

 

.

 

.سردار-باقرزاده (6)

 

.سردار-باقرزاده (7)

 

.

 

سردار-باقرزاده (8)

 

منبع : پایگاه خبری تحلیلی لاهیجان

Share