رسوایی اخلاقی یک شاهزاده با یک دختر صهیونیست + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از نامه، هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی جهان عرب منتشر شد که در آن شاهزاده “جاسم بن حمد آل ثانی” فرزند امیر سابق قطر، یعنی برادر امیر فعلی قطر دیده می شد. در این فیلم که توسط دو خبرنگار اردنی در فضای مجازی منتشر شد، این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از نامه، هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی جهان عرب منتشر شد که در آن شاهزاده “جاسم بن حمد آل ثانی” فرزند امیر سابق قطر، یعنی برادر امیر فعلی قطر دیده می شد.رسوایی اخلاقی یک شاهزاده با یک دختر صهیونیست + تصاویر

در این فیلم که توسط دو خبرنگار اردنی در فضای مجازی منتشر شد، این شاهزاده قطری با دوست دختر اسرائیلی اش دیده می شود.

در همین راستا رسانه های اردنی فاش کردند که نیروهای امنیتی اردن بعد از شناسایی منبع اصلی انتشار این فیلم، دو خبرنگار منتشر کننده را بازداشت کردند.

پرونده این دو خبرنگار بعد از بازداشت به دادگاه ارسال شد و قاضی پرونده فورا ۱۵ روز حبس به عنوان حکم مؤقت برای آنان صادر کرد.

رسانه های اردنی در این باره نوشتند: اتهام این دو خبرنگار که در دادگاه مطرح شد، انتشار مطالبی که موجب بر هم زدن روابط میان اردن و کشورهای دوست بوده، عنوان شده است.


گفتنی است شاهزاده “جاسم بن حمد آل ثانی” تا سال ۲۰۰۳ میلادی ولیعهد قطر بود اما بعد از زمان به نفع برادر شاهزاده “تمیم” که اکنون امیر قطر شده است، از پست ولیعهدی کناره گیری کرد.

باید دانست عمق فاجعه در ممالک اسلامی تا به این حد است که اوضاع مسلمانان جهان را به این شکل امروزی در آورده است.

پیشاپیش از انتشاز این عکس از مخاطبان دانا عدر خواهی می کنیم اما به دلیل نشان دادن عمق فاجعه از انتشار ‌آن ناگذیر شدیم.

Share