تبلیغ فراماسونری در برنامه های هفته کودک گیلان!!! + تصاویر

مراکز فرهنگی هنری کشور و استان گیلان با هدف بزرگداشت هفته ملی کودک برنامه های متنوعی را برای کودکان اجرا کردند. جدای از این مسایل دقت به انتخاب برنامه های مراسمات بسیار ضروری است. متاسفانه برخی ادارات بدون توجه به محتوای مراسم ها اقدام به برگزاری جشن های به اصطلاح ابتکاری میکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراکز فرهنگی هنری کشور و استان گیلان با هدف بزرگداشت هفته ملی کودک برنامه های متنوعی را برای کودکان اجرا کردند. جدای از این مسایل دقت به انتخاب برنامه های مراسمات بسیار ضروری است. متاسفانه برخی ادارات بدون توجه به محتوای مراسم ها اقدام به برگزاری جشن های به اصطلاح ابتکاری میکنند.

شاید در ظاهر تاثیر خاصی بر جامعه نداشته باشد اما در دراز مدت آثار جبران ناپذیری را در جامعه خواهد گذاشت. بد تر از این حرفها ،  این بحث مطرح است که مخاطب این نوع مراسم چه قشری از جامعه اند. اگر قشر بزرگسال اند میشود کمی بی اعتنایی کرد ولی وای از آن روزی که برنامه های منحرف و متاسفانه فساد آور برای کودکان تهیه شود.

تصویری که در ذیل مشاهده میکنید، عکس برنامه ابتکاری یکی از نهادهای استان گیلان بمناسبت هفته کودک است که در خروجی پایگاه رسمی خود منتشر نموده است.

kodak

در این مراسم کودکان دانش آموز، ماسکهایی را به دلایلی که باید فقط از خود مبتکر!!! این برنامه پرسید روی صورت خود نگاه داشتند که شمایل این ماسک و حتی نحوه نگه داشتنش حالتی دارد که تشابه عجیبی با تصویر زیر دارد.(قبلا از انتشار این تصاویر پوزش میطلبیم)NALMASKEH0-500x347

 

آیا میدانید این تصویر نشانه کدام گروه است؟ آیا میدانید مراسمی که این ماسک را بر چهره میگذارند، نامش چیست؟ آیا میدانید در این مراسم ها چه اعمالی صورت میگیرد؟

این ماسکها مخصوص جشن بالماسکه است. بالماسکه نوعی جشن است که در آن شرکت کنندگان با لباس مبدل و نقاب شرکت می‌کنند. از ویژگی‌های جشن بالماسکه شناخته‌نشدن افراد شرکت‌کننده در آن است.

مراسم بالماسکه در انجمن های مخفی از قبیل فراماسونری و دیر صهیون جایگاه خاصی دارد چرا که در بالماسکه ی گروه های مخفی از روابط جنسی استفاده میشود …به عقیده انها رابطه ی جنسی راهی به سوی متعالی تر شدن است. شرکت کنندگان در طول مراسم حق ندارند نقاب را از روی چهره بردارند و تنها چیزی که در مراسم حاکم است چیزی جز یک غریزه ی حیوانی نیست. در واقع ذات بالماسکه به ناشناخته ماندن و ایجاد رابطه ی جنسی است !!!

در پایان باید گفت که نظر نویسنده این نوشتار این نیست که مراسم هفته کودک به تقلید از بالماسکه است، اما از مسئولان وصاحب نظران حوزه فرهنگ انتظار میرود که با دقت بیشتری به انتخاب برنامه در ایام مختلف بپردازند و از همه مهمتر اینکه وقتی مخاطب قشر کودک و نوجوانانند توجه به این مهم دوچندان میشود.

تصاویر جشنهای بالماسکه چنان زننده است که قابل انتشار نیست لذا از انتشار آن معذوریم.

تنها چند تصویر برای نشان دادن شباهت برنامه ویژه کودکان به این جشن منتشر می نماییم:

NALMASKEH3

 

NALMASKEH4 NALMASKEH5

 

NALMASKEH6

NALMASKEH7

منبع :۸دی

Share