گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما
آخرین اخبار

جزئیات محاسبات ویژه درباره حقوق‌ها/خط معاش ۲.۶میلیون تومان شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،کارشناسان می‌گویند به دلیل عدم اجرای الگوی مزد مشارکتی در ایران، خط معاش به ۲.۶ میلیون رسیده، هزینه هر نیرو ۲.۲ میلیون تومان، اما حداقل مزد ۸۱۲ هزارتومان و متوسط حقوق ۱.۳ میلیون تومان است.

ابعاد جدید از کشف گور دسته‌جمعی ۹ زن جوان

بعد از کشف گور دسته‌جمعی ۹ زن در شهر کلور نتیجه مطالعات به رموز جدید از این واقعه دست یافته است رموزی که احتمال وقوع یک حادثه و سپس دفن این تعداد زن را محتمل می‌سازد.

مخالفت شیرزاد و پیشگر با احداث زباله سوز در رشت; تکنولوژی زباله سوز قدیمی است و برای محیط زیست خطر دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرانک پیشگر با تاکید بر مخالفتهایش همگام مطرح شدن این پروژه گفت: هنگام عقد قرارداد با اعضای شورا هیچ تماسی برقرار نشد و به همین دلیل بدون بررسی از تکنولوژی روز جهان استفاده نگردید.

فوتونیوز: از «حمایت دولت از حیوانات بی‌سرپرست» تا «میزان کمک هزینه مسکن نمایندگان»

در فوتونیوز امشب, درب انبارهای چای تاریخ گذشته پلمپ شود, جزئیات تازه از دستگیری تروریست‌های تکفیری در تهران, پسر معروف تلگرامی پناهنده شد, حمایت دولت از حیوانات بی‌سرپرست, هر نماینده مجلس چقدر کمک هزینه مسکن دریافت می کند؟,عجیب ترین تبریک تولد به همسر, اهدای تابلوی معرق توسط جعفرزاده به رئیس مجلس و هشدار بی‌سابقه حاج قاسم به رژیم آل‌خلیفه آمده است.

جزئیات تازه از دستگیری تروریست‌های تکفیری در تهران/هدف‌گذاری برای بمب‌گذاری در ۵۰نقطه‌

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر اطلاعات گفت: عملیاتی که تروریست ها برنامه ریزی کرده بودند، در قالب بمب گذاری و انفجار از راه دور، عملیات انتحاری، انفجار خودرو حامل مقادیر انبوه مواد انفجاری و با هدف انفجار در مراکز تجمع و پر تردد مردم بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام ماند.

نامه نمایندگان گیلان خطاب به رئیس جمهور/انتقال امتیاز نفت به ملوان قانونی است

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در پی مخالفت فدارسیون فوتبال با واگذاری امتیاز نفت تهران به ملوان انزلی, نمایندگان استان گیلانی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور ضمن غیرقانونی خواندن اقدامات فدراسیون فوتبال بر صحت خرید امتیاز نفت توسط ملوان تاکید کردند.