گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما


پنج − 2 =

ویژه ها
آخرین اخبار

ناگفته‌های یکی از پیچیده‌ترین عملیات جهان از زبان مسئول پرونده در وزارت اطلاعات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مسئول پرونده عبدالمالک ریگی در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ناگفته‌های جالبی از تعقیب و عملیات دستگیری این تروریست معدوم را تشریح کرد.

شورای شهر رشت پولی به حساب شورای استان گیلان واریز نکند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حاجی‌پور خطاب به اعضای شورای شهرستان رشت تاکید کرد: از امروز هیچ شورایی پولی به حساب شورای استان واریز نمی‌کند زیرا پول‌هایی که شورای شهر استان از ما می‌گیرد هیچ مبلغی به شورای شهرستان اختصاص نمی‌یابد در حالی که برای سامان دادن به وضعیت شهرستان نیاز به هزینه‌کرد است.

وقتی گفتند حمید شهید شده گفتم :بهتر; الحمدلله… حالا دیگر می خوابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا من از حمید، فقط چشم هایش را یادم می آید که همیشه قرمز بود… من دیگر سفیدی چشم های حمید را ندیده بودم. احساس می کردم این چشم ها دیگر سفیدی ندارند.

طولانی بودن مدت سربازی به یک اقدام سخت و طاقت فرسا تبدیل شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سالانه ۴۰۰ هزار نفر سرباز اعزام می‌شوند؛ نیاز نیروی مسلح ۵۰ درصد کمتر از این تعداد است”. معاون سابق سازمان وظیفه عمومی ناجا: طولانی بودن مدت سربازی به یک اقدام سخت و طاقت فرسا تبدیل شده است. آموزش‌ها با تراکم بالا در مراکزی با کیفیت پایین و مربیانی ناکارآمد انجام می‌پذیرد.

اصل انحراف، خود احمدی نژاد است!/مردم غریبانه پای روحانی ایستاده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آقایان گفتم که چرا تمام کارهای دولت احمدی نژاد را تایید می‌کنید؟. فردا جواب مردم و خدا را چه می دهید؟.بعد هم به آقایی که نایبم در خبرگان بود، گفتم: حالا که رسوا شده، می گویی فلانی باعث انحرافش شده. اصل انحراف خود اوست!

خوشتیپ‌ترین سیاستمداران;از رییس‌جمهوری با لباده‌های رنگی تا دیپلمات‌هایی خوش لباس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا همیشه نحوه لباس پوشیدن سیاستمداران در جهان مورد توجه بوده است. در ایران نیز رسانه‌ها توجه بسیاری به سبک لباس پوشیدن چهره‌های سیاسی خود دارند.