انتخاب سردبیر

گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما


یک × = 8

ویژه ها
آخرین اخبار

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از آیت الله قربانی تقدیر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،در اولین همایش استانی ائمه جمعه استان گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان ،استاندار گیلان و نیز مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان و امامان جمعه ی شهرستان های استان، با اهدای لوح تقدیر از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از تلاشهای آیت الله قربانی در توسعه فرهنگ مطالعه تجلیل شد.

از لحاظ سخت افزاری و سرانه فضای مطالعه ،گیلان جزو استان های محروم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در اولین همایش استانی ائمه جمعه استان گیلان که پیش از ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان ،استاندار گیلان و امامان جمعه ی شهرستان های استان در رودبار برگزار شد نقش ائمه جمعه را در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه را بی بدیل توصیف کرد.

ادعای تلاش معاون اول برای تغییر دو وزیر/پیشنهاد جهانگیری چه کسانی هستند؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شنیده ها حکایت از آن دارد که دو تن از وزرای دولت تدبیر و امید در «لیست سیاه» قرار گفته اند.

همراهی توکلی در دادگاه توسط نماینده رشت و جمعی از چهره‌ها+تصاویر و حواشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات احمد توکلی دو هفته پیش به ریاست قاضی جلالی و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات در شعبه ۷۸ دادگاه کیفری

موضوع خیانت فرماندهان در زمان جنگ به هیچ عنوان مطرح نبود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در ایام جنگ، اظهار داشت: موضوع خیانت فرماندهان به هیچ عنوان مطرح نبود و حضرت امام هیچ‌ وقت نگفتند فرماندهان خائن هستند.

طنز/تست خودشناسی:شما شبیه کدام چهره ی سیاسی کشور هستید؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،این روزها برای هر چیزی تست و آزمایش ساخته شده و فضای خالی مجازی، پر شده است از تست‌هایی که حتی با انتخاب یک عدد به