انتخاب سردبیر

گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما


آخرین اخبار

سرپرست جدید گمرک آستارا معرفی شد/یک مدیرکل برای دو بندر مهم گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،با حضور معاون برنامه ریزی و امور بین الملل گمرک ایران، محمد شهبازی به عنوان سرپرست جدید اداره کل گمرک مرزی بندر آستارا معرفی شد.

ترکیب شورای نظارت بر برجام مشخص شد+اسامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،اعضای شورای نظارت بر برجام انتخاب شده و تاکنون سه جلسه این شورا که وظیفه نظارت بر توافق هسته ای را دارد، تشکیل شده است. این خبری است که علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز در کرمان اعلام کرد، اگرچه او اسامی اعضای این شورا را اعلام نکرد.

بسیج یک گنج بی‌انتهاست/«نفوذِ جریانی» از «نفوذِ فردی» خطرناک‌تر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آمادگی روزافزون را از دیگر اولویتهای بسیج خواندند و تأکید کردند: نمی توانیم در نزاع جبهه استکبار با جبهه ارزشها و استقلال طلبی بی تفاوت باشیم

اقتصاد مقاومتی به معنای قطع رابطه با دنیا نیست/کارخانه‌ های بزرگ دنیا هم همه چیز را خودشان نمی‌سازند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اصل موضوع ساخت یک شناور است که به نام کارخانه ساخته شده. کارخانه‌ های بزرگ دنیا هم همه چیز را خودشان نمی‌سازند. بخشی از تولیدات صرفه اقتصادی ندارد که خودت بخواهی تولید کنی، می‌روی از بازار می‌خری

نداجا یک نیروی تجهیزات محور است/ اجازه ی تعدی به هیچ کشوری را نمی دهیم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده ناوگان شمال با بیان اینکه نداجا یک نیروی تجهیزات محور است تصریح کرد: برای اینکه ما در وظایف و ماموریت های خویش موفق باشیم باید از پیشرفته ترین تجهیزات مدرن دنیا استفاده کنیم و همچنین با کمک شناور ها و پایگاه های دریایی در دل دریا حضور داشته باشیم

حضور سرزده سردار کاظمی پور در واحدهای تولیدی شفت و فومن+تصاویر

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سردار کاظمی پور جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان به همراه هیئتی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شفت بازدید و در مراسم کلنگ زنی پایگاه بسیج کارگری شهید پاکزاد شرکت کرد.