انتخاب سردبیر

گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما
ویژه ها
آخرین اخبار

شهرستان رشت مورد عنایت ویژه قرار بگیرد / فضای کسب و کار در استان گیلان بهبود یافته است

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهدوی با بیان اینکه شهرستان رشت به عنوان مرکز استان باید مورد عنایت و توجه قرار بگیرد, افزود: لازم است با ایجاد حرکت ضربتی معوقات سفر هیات دولت به اتمام برسد و توجه ویژه ای به آن شود.

پورشعبان:در عمل شعار ما می‎توانیم را ثابت کردیم/ نجفی: نرخ بالای بیکاری زیبنده انزلی نیست +تصاویر

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شهردار انزلی اظهار کرد: از معاون رئیس جمهور می‌خواهم که برای تسهیل سرمایه گذاری در این مرکز به ما کمک کنند زیرا عملی شدن این طرح باعث می‌شود که یک هزار جوان بیکار دارای شغل شوند.

انزلی صاحب اتوبوس کتاب شد + تصاویر

شهردار انزلی گفت: کتاب و کتابخوانی برای ما مهم است و می خواهیم مطالعه را رونق دهیم.

جعفرزاده:گیلان نیازمند حداقل سه دستگاه زباله سوز است/ شعبان‌پور: نیازمند دریافت اعتبارات بیشتری هستیم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جعفرزاده با بیان اینکه چند اتفاق خوب مانند جمع سنبل آبی در تالاب عینک رشت، مکان یابی در شهرک صنعتی رشت، لایروبی تالاب انزلی در استان گیلان رخ داد، گفت: استان گیلان نیازمند حداقل سه دستگاه زباله سوز است.

آموزش و پرورش جولانگاه سیاسی نیست / کسی از نظر تخصص, تعهد و آشنا به فنون مدیریتی به پای دکتر فانی نمی‌رسد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حاجتی در خصوص حواشی ایجاد شده در رابطه با انتصابات اخیر نیز اظهار کرد: ما نگاه سیاسی داریم اما هیچ گاه نگاه سیاسی خود را در کار دخالت نمی‌دهیم زیرا آموزش و پرورش جولانگاه سیاسی نیست.

دولت بر ارتقای فناوری تاکید دارد / در نسل جدید باید باورها را براساس فناوری ارائه کنیم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان نیز با بیان اینکه حضور بیش از ۹۰دانشگاه و پارک علم و فن آوری و مراکز رشد و علمی برای گیلانیها و برای اندیشه های جوان که دنبال فناوری هستند افتخار بزرگی محسوب می شود تصریح کرد: ارتقای فناوری یکی از اهدافی که دولت دنبال کرده و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز بر آن تکیه و تاکید دارد.