گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما


هفت × = 42

آخرین اخبار

فقر زیرساختی در طرحهای سالم سازی مشهود است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مسرور آمادگی سازمان متبوع خود را برای حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی به منظور ساخت مجتمع های گردشگری و تفریحی در منطقه اعلام کرد و گفت: با ایجاد مراکز گردشگری و مجموعه های تفریحات دریایی و امکان استفاده مردم از مواهب طبیعی از خروج ارز از کشور جلوگیری به عمل خواهد آمد.

اجرای طرح ملی کتاب خوان در گیلان/پویایی جامعه در پویایی کتابخانه‌های عمومی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امیر محمدپور پیش از ظهر امروز در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فومن درباره برگزاری طرح سراسری کتاب خوان در گیلان، اظهار کرد: طرح استانی کتاب خوان در ۲۵ مرداد ماه سال جاری برای نخستین بار در گیلان برگزار می‌شود.

از تمامی تشکل های محیط زیستی حمایت می کنیم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرکل جدید محیط زیست گیلان اظهار کرد: اگر به هرجای کشور نگاه کنیم متوجه مشکلات فراوان زیست محیطی می شویم و متأسفانه محیط زیست کشور در یکی از دشوارترین و بحرانی ترین وضعیت خود قرار گرفته است.

عده ای از خدا بی خبر که جزو رقبای من بودند علیه من گزارش کذب برای شورای نگهبان ارسال کردند/برای پرونده سازان شفای عاجل آرزومندم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رسول جماعتی با بیان اینکه اعضای هیئت اجرایی آن زمان یا مرغ فروش بودند یا نباتی فروش یا کاسه فروش ، ادامه داد: رقیب آن زمان من که خود یکی از نیرو های امنیتی بودو در رد صلاحیت من نقش اساسی ایفاکرد.

اقتدار و اقتصاد اصل شهرداری است/سرمایه گذاران از رشت فراری هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شهردار رشت با اشاره به تعداد محدود قرار دادهای سرمایه گذاری در رشت افزود : ما باید ریشه یابی کنیم که چرا در رشت سرمایه گذاری انجام نمی شود و چرا سرمایه گذاران از این شهر فراری هستند و باید به دنبال تهیه بسته های سرمایه گذاری امن برای شهر رشت باشیم .

در شرایطی نیستم که اما و اگرهای اجرای زنده را از سر بگذرانم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،جمعه ۲۶ تیرماه بزرگداشت استاد «ناصر مسعودی» -خواننده‌ی برجسته و خاطره‌ساز گیلان که با نام «بلبل گیلان» شناخته می‌شود- در شهرکرد برگزار شد.