گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما


نُه − = 1

آخرین اخبار

من هشدار دادم که پول‌های کثیف قصد ورود به جریان سیاست کشور را دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در جلسه علنی مجلس در خصوص پول های کثیف گفت: من پیش از این هم که در دیوان محاسبات بودم بارها این نکته را مطرح کردم و امروز نیز بر آن تأکید می‌کنم که یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما در کشور با آن مواجه هستیم موضوع بی‌انضباطی مالی است.

تشکیل باشگاه سرمایه گذاری در گیلان/نخبگان,کارآفرینان و اساتید دانشگاه عضو شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان از تشکیل باشگاه سرمایه گذاری به منظور ایجاد تعامل سازنده و هدفمند بین نخبگان ،فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران خبر داد.

خانه شیشه ای آبرو و حیثیت افراد است/آیا رای اکثریت اعضای شورا را باطل می دانیم؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا موسوی روزان گفت:خانه شیشه ای یعنی آبرو و حیثیت افراد، خانه شیشه ای به معنی شخصیت و نیکو سخن گفتن است، خانه شیشه ای به معنی اهانت نکردن به دیگران و برچسب ناروا نزدن به دیگران است.

نامه پاپ به آیت الله رمضانی:از شما به خاطر نگرانی در مورد صلح جهانی تشکر می­ کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پاپ فرانسیسکوس، رهبر کاتولیک های جهان با ارسال نامه ای به آیت اللّه رمضانی، رئیس اتّحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه پاسخ نامه قبلی او را داد.

نوبخت:دولت با استانی شدن انتخابات موافق است،اما برخی جزئیات طرح باید تغییر کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس که روز گذشته کلیات آن به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید، نیازمند تغییر است.

اتهام زنی عجیب و بی سابقه حسن عباسی به روحانی با استناد به منابع اسرائیلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسن عباسی از چهره‌های جنجالی در اظهاراتی بی‌سابقه مدعی شده است که حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در جلسه‌ای محرمانه در سال ۱۳۶۵ با مقامات اسرائیل دیدار داشته و در این جلسه روحانی از انعطاف بیش از حد غرب در مقابل امام خمینی شکایت کرده است!