انتخاب سردبیر

گزارش تصویری سخنرانی رییس جمهور در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ 25402 نسخه چاپی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سخنرانی دکتر “حسن روحانی” رییس جمهوری در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور.

نظرات شما
آخرین اخبار

مسئولین شرمنده هواداران دل پاک داماش هستند/حاجی پور فردی ریشه دار و دلسوز است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جعفرزاده با بیان اینکه همه مسئولین شرمنده هواداران دل پاک داماش هستند گفت: امیدوارم با همدلی نواقص گذشته بر طرف شود و داماش به روزهای اوج خود بازگردد.

ابلاغیه معاون ستاد کل نیروهای مسلح علیه مصوبه هیات وزیران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،پس از آنکه در روزهای اخیر هیأت وزیران در مصوبه‌ای با اصلاح ماده ۲۰ آیین‌نامه اماکن عمومی، اختیارات نیروی انتظامی در ورود به کیفیت و نحوه برگزاری کنسرت‌های موسیقی را محدود به امور ترافیکی و انتظامی نمود، امروز معاون ستادکل نیروهای مسلح در ابلاغیه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی، عملاً بر ادامه همان سبک فعالیت‌های پیشین اماکن در حوزه برگزاری کنسرت‌ها تأکید کرد.

اجازه ورود برنج‌های وارداتی به گیلان و مازندران گرفته شود/ضرورت رفع مشکلات ترافیکی مسیر رشت به منطقه آزاد انزلی

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حاجی‌پور با تأکید بر نظارت دولت تدبیر و امید بر واردات برنج گفت: کشاورزان با هزاران مشکل و وام گرفتن و گرفتاری اقدام به کشت برنج می‌کنند و از دولت تدبیر و امید و استاندار گیلان تقاضا داریم اجازه ورود برنج‌های وارداتی را حداقل به دو استان گیلان و مازندران ندهند.

مسرور: برنامه های متعددی برای ورزش در سازمان منطقه آزاد انزلی تدارک دیده شده است

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سر داور مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان جهان و ایران با اشاره به اینکه تیم منتخب جهان موفق شد در مجموع با کسب ۶۴.۵ امتیاز در مقابل ۳۵.۵ امتیاز ایران را شکست دهد اظهار کرد: نایجل شورت با کسب ۸.۵ امتیاز موفق شد بهترین نتیجه را از آن خود کند.

ادامه بازدیدهای ترکان از منطقه آزاد انزلی; از حضور در اسکله ها تا شهرک صنعتی+تصاویر

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اکبر ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در ادامه حضور خود در گیلان و منطقه آزاد انزلی از دو کارخانه شرکت خزر منبع همچنین فرآورده های غذایی سرزمین سبز ایرانیان واقع در شهرک صنعتی بازدید کرد.

تصویب اساسنامه فراکسیون سوم/ نمایندگان رشت و لنگرود نائب رئیس و سخنگو شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده مردم رشت گفت: ساعت ۷ صبح امروز جلسه‌ای برای انتخاب رئیس و هیات رئیسه فراکسیون اعتدال با حضور سی نفر از نمایندگان برگزار شد و در این جلسه اساسنامه فراکسیون به تصویب رسید.