کُری رویانیان برای استقلالیها کنار هواپیما +عکس

به گزارش دیارمیرزا در پی توافق سه جانبه‌ای که بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، شرکت هلدینگ سورینت و هواپیمایی قشم‌ایر صورت گرفت، یکی از هواپیماهای این شرکت هوایی به نام و نشان پرسپولیس در آمد و ساعت ۱۰ صبح امروز از فرودگاه امام خمینی (ره) با ۳۰۲ مسافر و به خلبانی کاپیتان بزازی در اولین […]

به گزارش دیارمیرزا در پی توافق سه جانبه‌ای که بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، شرکت هلدینگ سورینت و هواپیمایی قشم‌ایر صورت گرفت، یکی از هواپیماهای این شرکت هوایی به نام و نشان پرسپولیس در آمد و ساعت ۱۰ صبح امروز از فرودگاه امام خمینی (ره) با ۳۰۲ مسافر و به خلبانی کاپیتان بزازی در اولین پرواز خود راهی نجف اشرف شد.

این هواپیما با توجه به ظاهرش برای مسافران بسیار جالب توجه بود. محمد رویانیان، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و پنج تن از خبرنگاران که به حکم قرعه انتخاب شده بودند نیز در جمع مسافران حاضر بودند. حضور محمد رویانیان با استقبال مسافران، خدمه پرواز و کارکنان فرودگاه امام خمینی (ره) روبرو شد.

حاضران عکس‌های یادگاری زیادی با مدیر عامل باشگاه و هواپیمای پرسپولیس گرفتند. در این بین یکی از هواداران پرسپولیس هم از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خواست عدد ۶ را با دست نشان بدهد که محمد رویانیان هم این کار را انجام داد.

منبع:مشرق

Share