هشدار جدی وزیر اطلاعات به یک محافظ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، مجلس ترحیم سرکار حاجیه خانم فاطمه سلیمانی مادر مکرمه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه عصر دیروز شنبه در حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. در این مراسم مقامات لشکری و کشوری و شخصیت‌های عالی رتبه از جمله روسای ۲ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، مجلس ترحیم سرکار حاجیه خانم فاطمه سلیمانی مادر مکرمه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه عصر دیروز شنبه در حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

در این مراسم مقامات لشکری و کشوری و شخصیت‌های عالی رتبه از جمله روسای ۲ قوه مقننه و قضائیه، برخی از وزرای دولت یازدهم و… حضور یافتند.

محمود علوی وزیر اطلاعات نیز یکی از شرکت کنندگان در این مراسم بود که هنگام ورود وی به این مراسم، یکی از خبرنگاران خود را به وی نزدیک کرد تا سوالی را بپرسد.

اما در این حین یکی از محافظین مراسم برخوردی با خبرنگار مذکور داشت و مانع پرسیدن سوال شد.

وزیر اطلاعات بلافاصله واکنش نشان داد و به آن فرد محافظ اعتراض کرد و گفت: شما حق نداری به خبرنگاران دست بزنید. اینها دوستان ما هستند. اگر در تیم ما بودی، از شما می خواستم که دیگه به کارت ادامه ندهی.

وزیر اطلاعات از خبرنگار مذکور دلجویی و سپس عذرخواهی کرد و خطاب به آن خبرنگار گفت: این فرد جز تیم حفاظت ما نیست.

Share