تبلیغ بازیگر فیلمهای ضد اسلام و انقلاب در سایتهای گیلانی + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : چندی پیش برخی از سایتهای کشوری مطلبی با عنوان “هشت طلاق معروف سینمای ایران ” منتشر نمودند ، اگرچه اصل این خبر مربوط به برخی سایتهای به اصطلاح زرد می باشد اما بدون ذکر منبع در سایتهای مختلف انتشار یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : چندی پیش برخی از سایتهای کشوری مطلبی با عنوان “هشت طلاق معروف سینمای ایران ” منتشر نمودند ، اگرچه اصل این خبر مربوط به برخی سایتهای به اصطلاح زرد می باشد اما بدون ذکر منبع در سایتهای مختلف انتشار یافت.

yrzkrnxr1اما نکته ای که دوستان رسانه ای  باید مد نظر داشته باشد این است که در بازنشر اینگونه مطالب باید دقت عمل بیشتری به خرج داد.

یکی از زنانی که در این نوشته معرفی و به نوعی تبلیغ شده “شهره آغداشلو” است. وی که در این مطلب علاوه بر معرفی شدن مورد تمجید نویسنده نیز واقع شده است از بازیگران معاند مردم و اسلام است که از بازیهای وی در فیلم ضد اسلامی سنگسار می توان به آن پی برد.

 

وی همچنین پس از بازی در نقش یک زن تروریست ایرانی در سریال تلویزیونی ۲۴ از سوی هموطنانش مورد سرزنش قرار گرفت.

آغداشلو همچنینی برای بازی در فیلمی با عنوان “خانه صدام” در سال ۲۰۰۸ جایزه امی را دریافت کرده است.

 

 

 

معرفی برخی از فیلمهایی که آغداشلو در آن ایفای نقش نموده است:

سنگسار ثریا میم

101579452z8srwi

یکی از فیلم هایی که توسط سینمای هالیوود علیه فرهنگ مردم ایران ساخته شد، «سنگسار ثریا میم» نام داشت. این فیلم را در واقع می‌توان یکی از بی‌سروته‌ترین ساخته‌های هالیوود علیه ایران دانست. داستان زنی به نام ثریا که توسط شوهرش به دروغ متهم به رابطه با مرد دیگری می‌شود و در آخر نیز وی را سنگسار می‌کنند.

2055

هر چند ضعف‌های فراوان فیلم‌نامه نمایان است اما با تبلیغات فراوانی که اطراف این فیلم انجام شد و با به تصویر کشیدن صحنه‌های رقت‌انگیز ساختگی، مخاطب را تحت تأثیر قرار داده و ایرانی‌ها را افرادی وحشی نشان می‌دهد. . بازیگر ایرانی بهایی مسلک این فیلم «شهره آغداشلو» در نقش زهرا، در این فیلم که مکان وقوع آن اصلاً معلوم نیست و روستایی دور افتاده را نشان می‌دهد که از تمامی امکانات محروم است، به طور غیر قابل توضیحی از بقیه افراد بیشتر می‌داند و به زبان انگلیسی مسلط است. وی حتی در جایی به روحانی روستا توهین می‌کند و به نظر می‌رسد که از ثریا برای شنیدن توهین و حتی سنگسار شرایط بهتری دارد. اما در کمال تعجب بیننده، کسی به او کاری ندارد. به هر حال هالیوود در ساخت این فیلم بیشتر سعی در نشان دادن به زعم خود وحشی‌گری، زن‌ستیزی، عقب‌ماندگی و خوی بی‌فرهنگی و بی‌اخلاقی مردم ایران دارد. این فیلم همان‌طور که از محتوای آن مشخص است، انگشت بر یکی از احکام حساس اسلامی گذارده و می‌خواهد به این نکته اشاره کند که قوانین شرعی اسلام، ضد بشری و انسانی می‌باشد. نکته قابل توجه در این فیلم، تفاوت فرهنگی و حتی ظاهری مردم روستا که از آن به عنوان ایرانی یاد می‌شود با شخص خارجی است که به مراتب متمدن‌تر از ایرانی‌ها نشان داده می‌شود.


 

 

خانه‌ای از شن و مهlanding01

در راستای همین فیلم‌ها باید به ساخت فیلم «خانه‌ای از شن و مه» محصول سال ۲۰۰۳ (۱۳۸۲)، از روی کتاب «آندره دوباس» با همین عنوان و به کارگردانی «ودیم پرلمن» اشاره کرد. این فیلم؛ داستان زندگی یک ژنرال ارتش طاغوت را روایت می‌کند که با پیروزی انقلاب و مصادره شدن اموالش به همراه خانواده به آمریکا می‌گریزد و در آنجا خانه یک آمریکایی را تصرف می‌کند. در این فیلم شاهد بازی «شهره آغداشلو» هستیم. بازیگری که اکنون به دلیل مصرف فراوان مواد مخدر و همچنین گرایش فراوان به روابط جنسی نامتعارف، حتی توسط کارگردانان آمریکایی به بازی گرفته نمی‌شود. پشت سر این فیلم نیز تبلیغات فراوان رسانه‌ای آمریکا قرار داشت. دلایل مورد حمایت قرارگرفتن آن توسط سیاست‌مداران آمریکایی، هجمه و تخریبی بود که متوجه فرهنگ ایرانی می‌شد.

 


 

عروسی ایران خاتون

فیلمی با نام “عروسی ایران خاتون” توسط بنیاد پرویز خطیبی و با بازیگری شهره آغداشلو به صورت گسترده در داخل کشور پخش شده است.

در این فیلم که با هدف زیر سوال بردن ارزشهای اسلامی و مهمتر از آن حجاب تهیه شده است ، بازیگران به صورت ترانه با یکدیگر صحبت می‌کنند و ساختار فیلم هم راجع به گذشته و حال ایران است.

نقش اول این فیلم یک پیرزن به نام ایران است که به ازدواج افراد مختلف درمی‌آید. این زن در ابتدا با یک سرباز قلدر ازدواج می‌کند و در نهایت یک روحانی از این زن درخواست صیغه می‌کند و بعد که با این روحانی ازدواج می‌کند این روحانی به حجاب او گیر می‌دهد.در ادامه این فیلم تلاش می شود که به حجاب در کشور با استفاده از نام این زن توهین شود.


 

آغداشلو در تجمع مخالفین جمهوری اسلامی در جلو سازمان ملل

F0C96898-4634-4331-8837-C418C6D69213_w397_s

پی نوشت:
متاسفانه با سهل انگاری و بی دقتی  دبیر بخش فرهنگی و سردبیر آن روز پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا خبر هشت طلاق معروف سینمای ایران در دیارمیرزا منتشر شد که خوشبختانه با تذکر به موقع همکاران رسانه ۸دی نیوز این خبر حذف شد .
 
Share