نظر آیت ال… قربانی در مورد آقای هاشم نیا کاملا مساعد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا :حجت الاسلام و المسلمین شیدایی امام جمعه سیاهکل در پاسخ به این سئوال خبرنگار درسیاهکل که آیا شما لزومی بر تغییر استاندار گیلان مشاهده می کنید گفت: خیر، زیرا آقای هاشم نیا از نیروهای ارزشی استان گیلان می باشد و نظر آیت الله قربانی نیز نسبت به وی کاملاً مساعد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : حجت الاسلام و المسلمین محمد شیدایی امام جمعه سیاهکل در خصوص صحبتهایی که در رابطه با تغییر استاندار گیلان در روزها و هفته های گذشته مطرح شده است گفت : اگر بنا باشد که دولت استاندار گیلان را تغییر بدهد ، حتماً می بایست نظر آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان جلب بشود و این تغییر با موافقت ایشان انجام بشود. در غیر اینصورت بنده مخالف هستم و آمدن استانداری که با نماینده ولی فقیه در استان هماهنگ نباشد را به ضرر استان نیز میبینم.

IMAGE635116435381772317

وی در پاسخ به این سئوال که آیا شما لزومی بر تغییر استاندار گیلان مشاهده می کنید اظهار داشت : خیر ، زیرا آقای هاشم نیا از نیروهای ارزشی استان گیلان می باشد و نظر آیت الله قربانی نیز نسبت به وی کاملاً مساعد است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سیاهکل تصریح کرد : از نظر من آقای هاشم نیا یک انسان با تجربه ، قوی ، اهل استان و با مشکلات استان کاملاً آشنا است و از نیروهای قدیمی استانداری نیز می باشد .

حجت الاسلام و المسلمین شیدایی با اشاره به این مطلب که با توجه به ویژگیهایی که گفته شد ، نظر من نسبت به ابقای آقای هاشم نیا به عنوان استاندار گیلان مثبت است گفت : در مدت زمانی که وی سمت استاندار گیلان را برعهده داشته ، کارها و پروژه های استان را به خوبی پی گیری و به پیش برده اند و اوضاع عمومی گیلان نیز آرام بوده است.

وی در پایان در رابطه با دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با مقام معظم رهبری ، حال هوای جلسه را پر شکوه ، با معنویت ، مفید و سودمند بیان کرد./در سیاهکل

 

Share