نخستین مرکز کنترل ترافیک درون شهری گیلان راه‌اندازی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان از راه اندازی نخستین مرکز کنترل ترافیک درون شهری پلیس راهور در رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : سرهنگ سیدتقی امینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: نخستین مرکز کنترل ترافیک درون شهری پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان به منظور ثبت و کنترل تخلفات حادثه ساز در شهر رشت راه اندازی شد.

images (7)

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان افرود: در این مرکز تخلفات رانندگی با دوربین های این مرکز ثبت شده و پس از اعمال قانون، برگ جریمه صادر و بوسیله پست به آدرس مالک خودرو ی متخلف ارسال می شود.

سرهنگ سیدتقی امینی با بیان اینکه این طرح به صورت آزمایشی در محدوده میدان شهید انصاری رشت و چهار مسیر منتهی به آن اجرا می شود، تصریح کرد: تخلفات رانندگی در سه مؤلفه مهم عبور ازچراغ قرمز، تجاوز به گذرگاه عابر پیاده و توقف در حریم میدان ثبت و ضبط و اعمال قانون خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را از عموم مردم این استان خواستار شد./فارس

Share