مگان‌‌های جدید برای از ما بهتران + عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در حالی که زمزمه خروج رنو از بازار ایران شنیده می‌شود، این شرکت در تدارک آن است که مگان یکی از پرفروش‌ترین تولیدات خود را راهی نمایشگاه فرانکفورت کند. مدل‌هایی واقعاً اسپرت و واقعاً جدید. ویرایش ۲۰۱۴ مگان‌های رنو در راه است. نسخه‌هایی که اگرچه پیش‌‌تر دیده بودیم ولی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در حالی که زمزمه خروج رنو از بازار ایران شنیده می‌شود، این شرکت در تدارک آن است که مگان یکی از پرفروش‌ترین تولیدات خود را راهی نمایشگاه فرانکفورت کند. مدل‌هایی واقعاً اسپرت و واقعاً جدید.

ویرایش ۲۰۱۴ مگان‌های رنو در راه است. نسخه‌هایی که اگرچه پیش‌‌تر دیده بودیم ولی اکنون با تغییر ظاهر و باطن عرضه می‌شوند.

دستکاری طراحی جلوپنجره، چراغ‌ها، سپرها و تعبیه رینگ‌های جدید خانواده تازه وارد مگان‌ها را بیش از پیش اسپرت‌تر و جوان‌پسندتر کرده است.

رنو اعلام کرده است چهار مدل مگان ۲۰۱۴ را به نمایشگاه و بعد از آن به بازارهای جهانی می‌فرستد. مدل‌های هاچ‌بک، کوپه، استیشن و جی‌تی.

بخش موتوراسپرت این کمپانی فرانسوی نیز وعده داده است یک ویرایش فوق‌العاده ویژه و استثنایی را به نمایشگاه برساند. ویرایشی با نام Renaultsport ۲۶۵ Cup که برای حرفه‌ای‌ها و در حقیقت آنهایی است که چیزی بیشتر از یک خودروی اسپرت طلب می کنند.

بهره‌گیری از روش رنگ‌بندی مسابقه‌ای در این مدل‌ها، جلوه‌ای بدیع به کل خانواده بخشیده است.

مدل پایه مگان دارای یک موتور ۱.۲ لیتری به قدرت ۸۵ اسب‌بخار است. شتاب صفر تا ۱۰۰ آن ۱۰.۹ ثانیه و سرعت نهایی‌اش ۱۹۰ کیلومتر در ساعت ثبت شده است.

اما قوی‌ترین مدل مجهز به یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ شده به قدرت ۲۶۵ اسب‌بخار است. شتاب صفر تا ۱۰۰ این مدل فقط ۶.۱ ثانیه و سرعت نهایی‌اش نیز ۲۵۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

Share