فرمانده سپاه قدس گیلان:رهبری عامل اصلی خنثی‌شدن توطئه‌های دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،سردار هامون محمدی در مراسم رژه نیروهای مسلح در میدان شهدای ذهاب این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره هشت‌هزار شهید سرافراز گیلان، اظهار کرد: ایستادگی و مقاومت در برابر تحریم‌های دشمنان انقلاب اسلامی از برکات دفاع مقدس است. وی با بیان اینکه پیشرفت‌های کشور را مرهون خون پاک شهدا […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،سردار هامون محمدی در مراسم رژه نیروهای مسلح در میدان شهدای ذهاب این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره هشت‌هزار شهید سرافراز گیلان، اظهار کرد: ایستادگی و مقاومت در برابر تحریم‌های دشمنان انقلاب اسلامی از برکات دفاع مقدس است.13901127000247_PhotoA

وی با بیان اینکه پیشرفت‌های کشور را مرهون خون پاک شهدا هستیم، افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران توان مقابله با هرگونه تهدید را داشته و از قدرت نظامی بالایی در منطقه و جهان برخوردار است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی امروز با هدایت و روشنگری ولایت فقیه و به برکت خون شهدا، از قدرت معنوی و تاثیرگذار ویژه‌ای در جهان برخوردار است، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تبیین و بازگویی ایثارگری ملت است.

محمدی با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره فداکاری‌ها و جانبازی‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: باید فرصت‌ها را غنیمت شمرده و از این فرصت برای گرامیداشت دوران دفاع مقدس استفاده شود.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان گفت: در دوران دفاع مقدس جنگ دشمنان و استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی در حوزه جنگ سخت بود ولی امروز دشمن با جنگ نرم و فرهنگی به مقابله با نظام جمهوری اسلامی آمده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سیره عملی شهدا باید در جامعه ترویج شود، اظهار کرد: یاد شهدا و زنده نگه داشتن اهداف مقدس آن‌ها بزرگ‌ترین راهکار برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.

محمدی با اشاره به دسیسه‌های دشمنان اسلام، خاطرنشان کرد: هرچه جوانان ما بیشتر به دین، انقلاب اسلامی، ایثار و شهادت، مسائل معنوی و مساجد و مکان‌های فرهنگی مذهبی نزدیک‌تر شوند، دشمن مایوس‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه ولایت‌فقیه رکن اساسی جامعه اسلامی و هدایتگر است، تاکید کرد: با وجود رهبری همه توطئه‌های خنثی می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ما در جنگ تنها در برابر توطئه رژیم بعث عراق جنگ نکردیم، افزود: رزمندگان در برابر همه دنیا ایستادگی کردند و بسیاری از کشورهای دنیا آن روز حامی رژیم بعث بودند.

محمدی تصریح کرد: با ایمان و اراده مستحکم رزمندگان در دوران دفاع مقدس در مقابل بیش از ۱۰۰کشور حامی رژیم بعث عراق مقاومت کردیم و به پیروزی رسیدیم.

وی با بیان اینکه بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی به جهان صادر شده و امروز شاهد خروش ملت‌های آزاده هستیم.

Share