عابدینی:یک روز هم در خانه ما عروسی می‌شود /داماش از فصل قبل جلوتر است

اعلام رضایت از افشین ناظمی وی در مورد اینکه آیا آقای ناظمی باید خیالش راحت باشد که تا هفته پانزدهم از پایان نیم فصل سرمربی داماش است؟، خاطرنشان کرد: ناظمی کارش را خوب پیش می‌برد، ۴ امتیاز بیرون خانه گرفته و تنها یک باخت داشته است آنهم در گرمای ۵۰ درجه اهواز. باید به او […]


اعلام رضایت از افشین ناظمی

وی در مورد اینکه آیا آقای ناظمی باید خیالش راحت باشد که تا هفته پانزدهم از پایان نیم فصل سرمربی داماش است؟، خاطرنشان کرد: ناظمی کارش را خوب پیش می‌برد، ۴ امتیاز بیرون خانه گرفته و تنها یک باخت داشته است آنهم در گرمای ۵۰ درجه اهواز. باید به او فرصت داد، افشین جوان و بی‌ادعاست. ضمن اینکه باید ببینیم به او پول می‌دهیم یا نه اما تا امروز به او دو ریال هم نداده‌ایم. قطعا هر کسی جای او بود تا امروز آبرو و حیثیت من را برده بود.
کفاشیان هنوز هم نمی‌داند کجاست
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در خصوص واکنشی که چند روز پیش علیه اسماعیل حسن‌زاده نشان داده، تصریح کرد: باید آن حرف‌ها را می‌زدم زیرا پاسخ‌ها تکراری، احکام جداگانه، احکام موردی، ایجاد یک بام و دو هوا و ملوک الطوایفی در فوتبال ایجاد شده است. کفاشیان نمی‌داند کجاست فکر می‌کردم دیگر حالا فهمیده است، اما او واقعا نمی‌داند کجاست.

داماش از فصل قبل جلوتر است
وی با بیان اینکه داماش از فصل قبل جلوتر بوده زیرا در لیگ هفتم، ۶ گل از فجر در شیراز خورده بود، افزود: نفرات تیم امسال خوب کار کردند و توانستند در این بازی مساوی بگیرند، آنهم در شرایطی که از فجر عقب افتاده بودند. در هرحال نتیجه قابل قبولی بود.

تیم را برای قهرمانی که نبستیم
عابدینی در مورد اینکه از عملکرد تیمش تا هفته هشتم رضایت دارد، تصریح کرد: از پارسال عقب‌تر نیستیم، ضمن اینکه تیم را برای قهرمانی هم نبستیم. این نتایج با توجه به بضاعتی که داریم، خوب بوده، خیلی پول داریم، امکانات داریم، تیم را اردو بردیم که انتظار بالایی داشته باشیم؟ همین که سرپا هستیم و نتایج خوبی بدست می‌آوریم، از آنها ممنونیم.

یک روز هم در خانه ما عروسی می‌شود
عابدینی در خصوص آخرین وضعیت تیم داماش با بیان اینکه فعلا به اسپانسر فکر نمی‌کند، تصریح کرد: تا امروز مشکلات را تحمل کردیم و به اندازه بضاعف خود دنبال توپ می‌دویم، حرف و حدیث‌مان زیاد بوده اما امروز در خانه همسایه عروسی است، یک روز هم در خانه ما عروسی می‌شود

Share