افشین ناظمی: خیلی امتیاز داشتیم که یک امتیاز کم هم کردند؟

به گزارش دیارمیرزا سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در واکنش به خبر مربوط به کسر یک امتیاز از این تیم به خاطر رفتار تماشاگران این تیم در دیدار مقابل استقلال تهران گفت: تازه این خبر را از شما می‌شنوم اما باید بگویم که خیلی امتیاز داشتیم که آن را کم کنند؟ افشین ناظمی در گفتگو […]

به گزارش دیارمیرزا سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در واکنش به خبر مربوط به کسر یک امتیاز از این تیم به خاطر رفتار تماشاگران این تیم در دیدار مقابل استقلال تهران گفت: تازه این خبر را از شما می‌شنوم اما باید بگویم که خیلی امتیاز داشتیم که آن را کم کنند؟

افشین ناظمی در گفتگو با مهر، ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: از روز گذشته که تمرین کردیم تا حالا به باشگاه نرفتم و نمی‌دانم چه چیزی بگویم. واقعا این خبر را تازه از شما می‌شنوم. ذهنم کار نمی‌کند. ما خیلی امتیاز داشتیم که یک امتیاز را هم از آن کم کنند!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم داماش استحقاق چنین تصمیمی را داشت، گفت: اولا که تماشاگر اگر اشتباه می‌کند و مسئولان کمیته انضباطی چنین تصمیم را در قبال اشتباه آنها می‌گیرند باید بگویم که باید این رفتار برای همه یکسان باشد نه این که فقط چند تیم را جریمه کنند.

سرمربی تیم داماش گیلان تاکید کرد این تیم بدون توجه به اتفاقات رخ داده خود را برای دیدار روز جمعه مقابل سپاهان اصفهان آماده می‌کند.

 

Share