افتتاح هفت طرح عمرانی شهرستان رضوانشهر با حضور استاندار

به گزارش دیارمیرزا همزمان با دومین روز از هفته دولت هفت طرح عمرانی شهرستان رضوانشهر با حضور استاندار گیلان و معاونین وی نماینده مردم تالش ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد این طرح ها شامل گاز رسانی به ۶ روستا و یک واحد تولید مرغ گوشتی بود که در مجموع برای این […]

به گزارش دیارمیرزا همزمان با دومین روز از هفته دولت هفت طرح عمرانی شهرستان رضوانشهر با حضور استاندار گیلان و معاونین وی نماینده مردم تالش ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد این طرح ها شامل گاز رسانی به ۶ روستا و یک واحد تولید مرغ گوشتی بود که در مجموع برای این طرح ها ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار هرینه شده است .dsc896

 

 

مهندس کیهان هاشم نیا در مراسم بهره برداری از این طرح ها به خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ساخت نخستین بندر پس از انقلاب در گیلان اشاره کرد و افزود : دومین کارخانه کشتی سازی گیلان نیز در کنار اسکله بندر تالش ساخته خواهد شد .

استاندار گیلان گفت : مکان یابی ساخت این کارخانه کشتی سازی انجام شده و سرمایه گذار آن نیز مشخص شده است .

مهندس هاشم نیا با بیان اینکه چون شهدا با ما هستند، خداوند نیز با ماست ، اظهار داشت : دشمنان پس از انقلاب بیشترین فشارها را در ابعاد مختلف علیه کشور ما براه انداختند اما با حضور چنین مردمی می توانیم تحریم ها را کنترل کنیم .

وی  با اشاره به خدمات دولتمردان به مردم تصریح کرد : آب رسانی و برق رسانی و تمامی دوندگی های ما بهانه است ، چرا که همه اینها عنایت خداوند و نشانه ای از آیات الهی است .

استاندار گیلان در ادامه با اشاره به استعمار نو توسط دشمنان گفت : امروز دشمنان به جای تصرف کشورها به دنبال ضعیف تر کردن آنهاهستد ، اما کشور ما همواره به دنبال استفاده کردن از توانمندی های خود و خودکفایی بوده است تا تحریم های آنان را شکست دهد .

 

 

شکری نماینده مردم رضوانشهر ، تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه گفت : هفته دولت فرصت بسیار خوبی است تا خدمات ارزشمند دولت در مناطق مختلف برای مردم بیان شود .

 فرمانداررضوانشهر گفت : در دهه فجر امسال ۳۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد .

 

امام پناهی افزود : مهمترین پروژه ها در بخش های گاز رسانی به روستاها ، احداث مرغ داری ، آسفالت راه روستایی ، ساخت پل و مسکن محرومین خواهد بود .

 

 

مدیرعامل شرکت گاز گیلان نیز در ادامه گفت : ۱۹۹ هزار خانوار روستایی گیلان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که از نظر روستاهای گاز دار استان گیلان در جایگاه دوم کشوری قرار دارد .

در ادامه این مراسم شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه این استان از استانهای پیشرو در تولید مرغ است افزود : سالانه ۲ میلیون و ۳۰۰ قطعه مرغ در گیلان تولید می شود .

گفتنی است :  استاندار گیلان در بدو ورود به شهرستان رضوانشهر با حضور در گلزار شهدای این شهر نسبت به شهدا ادای احترام کرد .

 

 

Share