افتتاح دو طرح ورزشی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در گیلان

به گزارش دیارمیرزا و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان، محمدبابایی در این خصوص گفت: با حضور دکتر اکبر آبادی معاون ورزش همگانی و امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و مهندس هاشم نیا استاندار گیلان ساعت ۱۰ صبح فردا چهارشنبه ۶ شهریور سالن ورزشی توتکابن رودبار به بهره برداری می رسد. […]

به گزارش دیارمیرزا و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان، محمدبابایی در این خصوص گفت: با حضور دکتر اکبر آبادی معاون ورزش همگانی و امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و مهندس هاشم نیا استاندار گیلان ساعت ۱۰ صبح فردا چهارشنبه ۶ شهریور سالن ورزشی توتکابن رودبار به بهره برداری می رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: در ششمین روز از هفته دولت نیز پنجشنبه ساعت ۹ صبح زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای لنگرود با حضور معاون وزیر، نماینده شهرستان و مسئولان استان افتتاح خواهد شد.

وی افزود: برای افتتاح سالن ورزشی توتکابن رودبار ۶۳۹ میلیون تومان و برای زمین چمن مصنوعی لنگرود ۶۸۶  میلیون تومان هزینه شده است .

محمد بابایی خاطرنشان کرد: در هفته دولت امسال ۹ طرح ورزشی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در گیلان در حال بهره برداری است که دیروز با حضور مهندس هاشم نیا استاندارگیلان زمین چمن مصنوعی پوریای ولی تالش به بهره برداری رسید.

Share