اظهارت‌ جالب استاندار سابق درباره سیگار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : استاندار سابقی در اظهاراتی عجیب مصرف چند نخ سیگار را در هفته بی ضرر دانست ! وی با انتقاد از سیاست‌های چند دهه گذشته درحوزه تولید کاشت توتون در استان مطبوعش گفت:‌این سیاست‌های غلط باعث شد که سطح زیر کشت توتون در استان بسیار کاهش یافته و به زیر ۲۰ درصد برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : استاندار سابق مازندران در اظهاراتی عجیب مصرف چند نخ سیگار را در هفته بی ضرر دانست!

چند نخ سیگار

علی اکبر طاهایی در مراسم بهره برداری از پروژه مشترک سیگارسازی ایران و کرواسی گفت: دخانیات کاربرد گیاهی نیز دارد و حتی توصیه شده هفته‌ای یک یا چند نخ سیگار مصرف شود که این کار اشکالی هم ندارد.

وی با انتقاد از سیاست‌های چند دهه گذشته درحوزه تولید کاشت توتون در استان مازندران گفت:‌این سیاست‌های غلط باعث شد که سطح زیر کشت توتون در مازندران بسیار کاهش یافته و به زیر ۲۰ درصد برسد.

اظهارات طاهایی در حالی مطرح شد که وی به تازگی از سوی وزیر کشور از سمت استانداری مازندران برکنار شد.

همچنین محمود کاظم زاده مدیر کل مجتمع دخانیات مازندران نیز با اشاره به مصرف سالانه ۶۵ میلیارد نخ سیگار در ایران گفت:‌ امیدواریم بخشی از محصولات پروژه مشترک سیگارسازی ایران و کرواسی به بازارهای منطقه صادر شود.

وی افزود:‌ فازهای بعدی پروژه مشترک سیگارسازی ایران و کرواسی ظرف چند ماه آینده به بهره برداری می‌رسد./ ایسنا

Share