استاندار گیلان ، معاون رییس جمهوری میشود !؟

به گزارش دیارمیرزا : پس از پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، گمانه زنی های مختلفی در خصوص گزینه معاونت رییس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است.

به گزارش دیارمیرزا  : پس از پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، گمانه زنی های مختلفی در خصوص گزینه معاونت رییس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است که این گمانه زنی ها پس از رای اعتماد مجلس به کابینه شدت گرفته و در آینده نزدیک رییس بنیاد شهید منصوب می شود. شنیده ها حاکی از این است که نام کیهان هاشم نیا استاندار گیلان نیز در بین گزینه های تحت بررسی کمیته انتصابات رییس جمهور وجود دارد. بنا بر این گزارش محمدباقر نوبخت جهت معرفی هاشم نیا به تیم حسن روحانی نقش ایفا نموده است.

همچنین دوشنبه هفته جاری  حسین گروسی نماینده مردم شهریار و عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در‌گفت‌و‌گو با  تسنیم درباره انتخاب رئیس جدید بنیاد شهید گفت: تاکنون بحث‌های زیادی درباره انتخاب رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح شده اما به نتیجه نرسیده است.

وی افزود: ما امیدواریم فردی که سابقه خوبی در موضوع ایثارگری دارد، انتخاب شود و همانند وزرای فعلی فردی با تدبیر معرفی شود لذا در همین زمینه فراکسیون ایثارگران دیدگاه‌های خود در زمینه ریاست بنیاد شهید را به دولت منتقل کرده است.

عضو فراکسیون ایثارگران تاکید‌کرد: حسین مظفر معاون نظارت مجلس شورای اسلامی، محسن انصاری قائم مقام فعلی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مرتضی بختیاری وزیر دادگستری دولت دهم از گزینه‌های مطرح برای تصدی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.

گروسی خاطرنشان کرد: حسین مظفر بیشتر از گزینه‌های دیگر مطرح است و امیدواریم برنامه‌های خود را ارائه کند و اگر برنامه‌های خوبی از سوی وی وجود داشته باشد، مجلس قطعا حمایت کافی را خواهد داشت. با وجود اینکه انتخاب معاونان رئیس جمهور نیازی به رای مجلس ندارد اما حتما به تعامل نیاز است و امیدواریم فردی انتخاب شود که با مجلس تعامل کافی داشته باشد.

وی با بیان اینکه موافق ریاست حسین مظفر بر بنیاد شهید و امور ایثارگران هستیم، افزود: با توجه به اینکه حسین مظفر سابقه ایثارگری دارد از وی حمایت می‌کنیم و فراکسیون ایثارگران نیز از وی حمایت می‌کند./گیلان آنلاین

Share