آقای حکیمی به روستای گورد بیایید، مردم با شما درد دل دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس شورای اسلامی روستایی گورد از حضور کمرنگ مسئولان شهرستان در این روستا گلایه کرد و گفت: یک سال و نیم از نمایندگی آقای حکیمی می گذرد اما ایشان تا کنون به گورد نیامده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نورعلی بابایی،  رئیس شورای اسلامی روستای گورد در گفتگو با خبرنگار زیتون خبر، اظهار کرد: روستای گورد یکی از محروم‌ترین روستاهای بخش عمارلوی رودبار است.

وی با بیان اینکه اغلب اهالی روستا کشاورز هستند، افزود: نبود آب کشاورزی یکی از اساسی‌ترین مشکل اهالی این روستا به شمار می آید.

رئیس شورای اسلامی روستای گورد، ادامه داد: قریب به ۳۰ سال پیش برای تامین آب کشاورزی روستا استخری احداث گردید که به مرور زمان و جاری شدن سیلاب ها، بهره برداری دوباره از این استخر نیازمند لایروبی است که اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

kkمردم به ما رأی داده‌اند و ما را به عنوان شورا انتخاب کرده اند تا به آنان خدمت و پیگیر رفع مسائل و مشکلات روستا باشیم. آقای حکیمی هم چنین است

وی عدم اختصاص دهیاری به روستا را از دیگر مشکلات برشمرد و گفت: فاصله طولانی این روستا با مرکز بخش و شهرستان مشکلاتی را برای اهالی ایجاد نموده و نبود منابع درآمدی برای اهالی و شورا نیز بر روند این مشکلات افزوده است لذا تخصیص دهیاری برای رفع مشکلات داخلی روستا از اهمیت بسزایی برخوردار است.

بابایی با بیان اینکه اقدامی برای ساماندهی فاضلاب‌های سطح کوچه‌ها و معابر روستا نشده است، اذعان نمود: اهالی قادر به ساماندهی آب‌های جاری شده در معابر سطح روستا که مشکلات بهداشتی را برای روستاییان ایجاد کرده را ندارند.

وی خواستار آسفالت جاده ارتباطی روستا شد و گفت: خاکی بودن جاده و عدم شن ریزی و مرمت مسیر ارتباطی روستای گورد را از دیگر مشکلات عنوان نمود.

sdsdw2

رئیس شورای اسلامی روستایی گورد از حضور کمرنگ مسئولان شهرستان در این روستا گلایه کرد و گفت: یک سال و نیم از  نمایندگی آقای حکیمی می گذرد اما ایشان تا کنون به گورد نیامده‌اند.

وی ابراز داشت: مردم به ما رأی داده‌اند و ما را به عنوان شورا انتخاب کرده اند تا به آنان خدمت و پیگیر رفع مسائل و مشکلات روستا باشیم. آقای حکیمی هم چنین است.

بابایی، از نماینده رودبار برای حضور در روستای گورد دعوت کرد و گفت: مردم می خواهند با شما درد دل کنند و مسائل و مشکلات را به شما بگویند.

وی، عدم ساماندهی زباله در سطح روستا را از دیگر مشکلات برشمرد و گفت: اقدامی برای ساماندهی و جمع آوری زباله در این روستا نشده است.

رئیس شورای اسلامی روستای گورد در ادامه در خصوص ساماندهی و حصار مزار روستا از مسئولان استمداد طلبید.

Share