میلی منفرد در زیر آبی رفتن غرق میشود + برنامه میلی منفرد

به گزارش دیارمیرزا : جمع زیادی از اساتید واحدهای مختلف دانشگاه آزاد حمایتشان از میلی‌منفرد را تکذیب و از انتشار “لیست جعلی” حمایت جمع زیادی از اساتید از وزیر پیشنهادی علوم انتقاد کردند.

به گزارش دیارمیرزا :  پیرو انتشار لیستی در برخی رسانه‌ها تحت عنوان لیست اساتید حامی جعفر میلی‌منفرد وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، جمع کثیری از اساتیدی که نامشان در این لیست گنجانده شده است، حمایت خود از میلی منفرد را به‌شدت تکذیب و اعلام کردند که بدون اطلاع آنان، نامشان در این لیست درج شده است.

دانشگاه آزاد

در همین زمینه احمد سیف رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد دراین باره اعلام کرد: در لیستی که تحت عنوان حامیان میلی‌منفرد در برخی رسانه‌ها منتشر شده، نام ۱۵۶ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد نیز درج شده است، که پس از پرس‌وجو از این اعضای محترم علمی مشخص شد که آنان از این موضوع خبر نداشتند و حمایتشان از میلی‌منفرد کذب است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت که در حال پیگیری اقدامات قانونی دراین‌باره است.

همچنین دکتر عطایی قائم‌مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین که نامش در لیست اساتید حامی جعفر میلی‌منفرد مندرج شده است نیز گفت که هیچ اطلاعی از این موضوع نداشته است.

علاوه بر این سهراب کردرستمی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز در گفت‌وگو با تسنیم گفت: من به هیچ عنوان از این نامه اطلاعی نداشتم و نمی‌دانم چگونه نام من در این لیست درج شده است.

یاسین سعیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد نیز اعلام کرد: نام ۷ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد شهرکرد در این لیست کذایی درج شده است که بنده با پرس‌وجویی که از ۷ عضو هیئت علمی دانشگاه داشتم، مشخص شد یک نفر از آنها به واحد کرمان منتقل شده و مابقی هم اعلام کردند که میلی‌منفرد را نمی‌شناسند و از وی حمایت نکرده‌اند.

عیسی ابراهیم‌زاده در خصوص اسامی اعضای هیئت علمی زاهدان که در لیست حامیان میلی‌منفرد مندرج شده، اعلام کرد که اسامی درج‌شده جعلی است و این افراد از موضوع اطلاعی نداشته‌اند.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمیان رئیس دانشگاه آزاد واحد بابل نیز اعلام کرد که در لیست منتشره توسط برخی رسانه‌ها به‌دروغ اعلام شده  که ۳۹ نفر از اعضای هیئت علمی این دانشگاه از میلی منفرد حمایت کردند در حالی که این اعضای هیئت علمی تأکید می‌کنند که اصلاً در جریان این موضوع نبوده‌اند و جالب اینجاست که حتی نام آقای فرزانه رئیس بسیج اساتید این دانشگاه هم در لیست موجود است که مواضع وی به‌طور کامل با مواضع میلی‌منفرد متفاوت است.

مظفری مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری نیز تأکید کرد: نام ۱۶ عضو هیئت علمی این دانشگاه در لیست حامیان میلی‌منفرد به‌دروغ درج شده که با پرس‌وجوی ما از اعضا، هیچ‌کدام اطلاعی نداشتند.

فیروزفر رئیس واحد زنجان نیز به تسنیم گفت: تنها ۲ نفر از اعضای هیئت علمی این دانشگاه در لیست بودند که علیرضا رحمانی که در این لیست از وی تحت عنوان عضو هیئت علمی نام برده شده اصلاً عضو هیئت علمی نیست بلکه کارمند دبیرخانه هیئت علمی است.

سهراب رسولی رئیس دانشگاه آزاد واحد ارومیه هم که نام خودش در لیست درج شده بود، ، به‌طور کلی از موضوع این نامه ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت دکتر نجف‌پور که رئیس قبلی واحد بوده نیز در این لیست حضور دارد که وی و سایر اعضای هیئت علمی نیز اعلام کردند از موضوع اطلاعی نداشته‌اند.

ابوتراب علیرضایی مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد تهران جنوب نیز گفت: نام بنده هم در لیست حامیان میلی‌منفرد آمده است در حالی که من به هیچ عنوان از ماهیت این نامه اطلاعی ندارم و اعتقادی به وزیر پیشنهادی ندارم که بخواهم نامه حمایت از وی را امضا کنم.

خلیل غفاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز نیز در گفت‌وگویی با تسنیم با اشاره به انتشار نامه‌ای تحت عنوان نامه حمایت ۲۴۰۰ تن از اساتید دانشگاه‌های کشور از جعفر میلی‌منفرد وزیر پیشنهادی علوم در برخی خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها، تأکید کرد: پس از بررسی این لیست متوجه شدیم که نام ۱۲۶ تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد الیگودرز نیز در آن درج شده است که پس از پیگیری‌های لازم و پرس‌وجو از این اساتید مشخص شد که هیچ‌کدام از آنان در جریان موضوع نبوده‌اند و از درج نام خود در این لیست اطلاع نداشتند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز خاطرنشان کرد: بنده بلافاصله به آن رسانه‌ای که این لیست را منتشر کرده بود تماس گرفتم و گفتم: چون به‌دروغ اسامی هیئت علمی دانشگاه ما را درج کرده‌اید، اگر برندارید از شما شکایت می‌کنم چه‌آنکه اسامی درج‌شده از واحد الیگودرز کذب محض است.

غفاری افزود:  بالاخره اعلام کردند که این لیست را دفتر آقای میلی منفرد برای آن‌ها ارسال کرده است.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد ملکان گفت که فردی با نام احمد اصغری که با عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ملکان در لیست حامیان میلی‌منفرد گنجانده شده اصلاً در لیست اساتید این دانشگاه حضور ندارد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان اعلام کرد که نام احمد اصغری به‌عنوان عضو هیئت علمی این دانشگاه در لیست موسوم به اساتید حامی میلی‌منفرد گنجانده شده در حالی که هیچ فردی با نام احمد اصغری بین اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان وجود ندارد.

همچنین علی اشرفی، یعقوب فیروزی و علی خدادادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد

جعفر میلی منفرد

همچنین مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاریجان اعلام کرد که نام “سالخورده” که به‌عنوان استاد دانشگاه آزاد واحد لاریجان در لیست موسوم به اعضای هیئت علمی حامی میلی‌منفرد گنجانده شده بسیار موضوع جالبی است چراکه این فرد ۱۰ سال پیش نام خانوادگی خود را تغییر داده و از آن زمان تاکنون با نام خانوادگی “پارسامقدم” شناخته می‌شود و جالب است که افرادی که آن لیست را تنظیم کرده‌اند، چرا نام ۱۰ سال پیش وی را در این لیست گنجاندملکان نیز اعلام کردند که از درج نامشان در لیست حامیان میلی‌منفرد بی‌اطلاعند و در صورت نیاز در این خصوص اقدام قضائی خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

برنامه  های آقای میلی منفرد : 

994914_568347466560277_1495304255_n

Share