لاهوتی گزینه پیشنهادی مجلس برای ریاست سازمان محیط زیست

فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در نظر دارد تا طی نامه ای سه گزینه را به عنوان ریاست سازمان محیط زیست به رئیس جمهور منتخب پیشنهاد کند. به گزارش دیارمیرزا ، فراکسیون محیط زیست مجلس امروز جلسه ای تشکیل داد که طی آن قرار شد در نامه ای به رئیس جمهور منتخب محمدرضا تابش […]

فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در نظر دارد تا طی نامه ای سه گزینه را به عنوان ریاست سازمان محیط زیست به رئیس جمهور منتخب پیشنهاد کند.lahoti1

به گزارش دیارمیرزا ، فراکسیون محیط زیست مجلس امروز جلسه ای تشکیل داد که طی آن قرار شد در نامه ای به رئیس جمهور منتخب محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس این فراکسیون، انوشیروان محسنی بندپی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس هشتم و مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود به عنوان سه گزینه پیشنهادی تصدی محیط زیست پیشنهاد شوند.

مهرداد لاهوتی در گفتگو با مهر، درباره دیگر جزئیات جلسه امروز فراکسیون محیط زیست گفت: از آنجایی که هفتاد راس گوزن زرد از بین رفته است و ما مجموعا در کشور ۲۰۰ راس گوزن زرد داریم، برای جلوگیری از ادامه روند مرگ و میر این گونه مقرر شد، بررسی ویژه ای داشته باشیم.

وی گفت: همچنین مقرر شد قانون حمایت از محیط بانان مورد اصلاح قرار گیرد و برای بالا بردن ضریب حمایت محیط بانان اقدامات ویژه ای شود که این اقدامات با اصلاح قانون موجود ممکن خواهد بود.

Share