ستاد روحانی در اصفهان پاسخ داد

به گزارش دیارمیرزا : با توجه به موضع‌گیری حکیمی در جلسه بررسی وزرای پیشنهادی ، ستاد انتخاباتی روحانی در استان اصفهان توضیحاتی را در مورد این بیانات غیر صحیح مطرح کردند.

به گزارش دیارمیرزا : ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در ایام انتخابات در استان اصفهان نسبت به اظهارات یکی از نمایندگان محترم مجلس در نخستین جلسه بررسی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور در مورد محتویات یکی از جلسات دکتر روحانی در شهر اصفهان واکنش نشان داده و اظهارات مطرح شده را تکذیب کرد.

13920521000268_PhotoA

متن بیانیه ستاد انتخاباتی ایام انتخابات دکتر روحانی در استان اصفهان به این شرح است:

در نخستین جلسه بررسی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس، جناب آقای عطاالله حکیمی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی که به عنوان مخالف کلیات کابینه سخن می‌گفت، اظهاراتی در مورد جلسه و سفر دکتر روحانی به استان اصفهان قبل از انتخابات بیان کردند.

در مورد صحبت‌های وی لازم به توضیح است که:

۱)ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان اصفهان از ابتدا توسط جمعی از اعتدال گرایان، فعالان اصلاح طلب و معتمدین استان اصفهان شکل گرفت و اعضای حزب وفاق ملی نقشی در تاسیس این ستاد نداشتند.

۲)جلسه مورد اشاره آقای حکیمی، در یکی از تالارهای اجتماعات شهر اصفهان و نه در “هتلی” که توسط آقای حکیمی ذکر شده برگزار شد، در این جلسه جمع ۱۵ نفره‌ای از معتمدین شهر اصفهان، فعالان اصلاح طلب، اعتدال گرا و برخی مدیران سابق مرتبط با جناب آقای نعمت‌زاده در دوران وزارت ایشان حضور داشتند، این جلسه پس از بازگشت دکتر روحانی از سفر به یاسوج و در مدت زمان توقف حدوداً سه ساعته ایشان در اصفهان به صورت بسیار فشرده تشکیل شد، دکتر روحانی پس از این جلسه، اصفهان را به مقصد تهران ترک کردند. لازم به توضیح است، این جلسه قبل از آغاز تبلیغات رسمی انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

۳)شخص آقای حکیمی به عنوان نقل کننده این مطلب در صحن علنی مجلس، از حاضران در این جلسه نبوده‌اند، این در حالی است که در جلسه علنی منبعی نیز برای گفته خود اعلام نکردند و با توجه به صحبت های قبلی ایشان در مورد تشکیل ستادهای استانی و … این تلقی برای شنوندگان اظهارات ایجاد شد که آقای حکیمی، نقل کننده مستقیم اتفاقات جلسه هستند، بسیاری دیگر از اطلاعات نقل شده ایشان از جلسه نیز اشتباه است، از جمله این که دکتر بانک نیز بر خلاف ادعای آقای حکیمی، در این جلسه حضور نداشتند.

۴)یکی از حضار در جلسه، نظر دکتر روحانی را در خصوص عملکرد دولت هشت ساله اصلاحات و همچنین انتخابات سال ۸۸ جویا شد که این پرسش مانند بقیه پرسش هایی که از دکتر روحانی در این زمینه در مدت تبلیغات مطرح شده بود، پاسخ داده شد؛ نقل قول مطرح شده توسط نماینده محترم مردم رودبار در این جلسه مطرح نشده و به هیچ وجه صحت ندارد. لازم به توضیح است، این جلسه بسیار مفید بوده و توضیحات دکتر روحانی در خصوص فلسفه حضور ایشان در انتخابات، اکثریت حاضران در جلسه را راضی کرد.

۵)همه افراد حاضر در جلسه تا پایان در جلسه حاضر بودند و به بحث و تبادل نظر پرداختند و برخلاف گفته نماینده محترم، هیچ فردی جلسه را ترک نکرد.

Share