امیر عابدینی: حتی اگر در دو بازی آینده هم ببازیم ناظمی اخراج نخواهد شدت برخورد می‌کنم

به گزارش دیارمیرزا در سالن کنفرانس پس از بازی داماش با نفت خبرنگاران پرسشی از ناظمی مطرح کردند که البته خود او هم پاسخش را به درستی نمی‌دانست. سوال این بود اگر شما حتی با توجه به دو بازی دشواری که در برابر استقلال و فولاد در پیش دارید بعید است به فرمول ۵بازی ۷امتیاز […]

به گزارش دیارمیرزا در سالن کنفرانس پس از بازی داماش با نفت خبرنگاران پرسشی از ناظمی مطرح کردند که البته خود او هم پاسخش را به درستی نمی‌دانست. سوال این بود اگر شما حتی با توجه به دو بازی دشواری که در برابر استقلال و فولاد در پیش دارید بعید است به فرمول ۵بازی ۷امتیاز عابدینی برسید و ا حتمالا اخراج خواهید شد. از این رو در رابطه با این موضوع مهم و سایر مسائل حاشیه‌ای پیرامون داماش با عابدینی که این روز‌ها در دفتر کارش در رشت و تهران سرش حسابی شلوغ است به گفت‌وگو پرداختیم:

اوضاع تیم؟ 

ابتدا در مورد کسری امتیازی که بعضی از دوستان ما را ناراحت کرد باید بگویم البته که قانون ۷امتیاز هم برای ناظمی صدق می‌کند و قانونمندی من مشخص است و همیشه به آن اعتقاد دارم اما برای این قانون تحلیلی هم دارم، تحلیل این است که وقتی می‌بینم تیم درست کار می‌کند و مربی تیم خوب کار می‌کند شیرازه تیم ما درست است، فرصت دارد، فرصت‌سازی در بازی به اندازه کافی صورت می‌گیرد، با بدشانسی به تیرک می‌زنیم و از داوری ضربه می‌خوریم همه این‌ها یعنی بازی برای ماست. یعنی از نظر فنی ما خوب هستیم پس از نظر من در چنین باز‌هایی ۳امتیاز را کسب کرده‌ایم حتی اگر نتیجه چیزی دیگر باشد پس اگر در دو بازی آینده نتیجه را واگذار کنیم باز هم افشین ناظمی و کادرش حفظ خواهد شد. قانون ۵بازی و ۷امتیاز زمانی است که بد بازی کنیم و بد نتیجه بگیریم.

اوضاع بازیکنان در چه حال است؟ 

بچه‌ها همه خوب کار می‌کنند در این دو، سه سال با دست خالی جنگیدن و با قدرت بالا تیم را حفظ کردند وقتی سال گذشته کلاهبرداری به تیم آمد با وجود همه کاستی‌ها برای مردم جنگیدن و من از همه آن‌ها رضایت دارم.

وضعیت مالی داماش در چه حالی است؟ 

در این هفته موفق شدیم کارهایی انجام دهیم و اتفاق‌های خوبی برای تیم بیفتد از این رو پول‌هایی هم به ما پرداخت شد که به زودی بین بازیکنان تقسیم می‌شود. هر چند مبلغش خیلی زیاد نیست اما قرار است بر اساس لیستی که از بازیکنان تهیه کرده‌ایم هر ۷یا ۸روز به صورت مرتب به بچه‌ها پول تزریق شود تا به مرور بدهکاری بازیکنان صاف گردد.

آقای عابدینی حواشی‌ای در تیم به گوش می‌رسد که صدای بازیکنان طلبکار به مرور در حال بلند شدن است؟ 

بعضی از بازیکان که البته بگویم تعدادشان به دو نفر هم نمی‌رسد دارند فرصت‌طلبی می‌کنند و به تیم ضربه می‌زنند برای من فرقی نمی‌کند این‌ها چه بومی باشند چه غیربومی به شدت با آن‌ها برخورد می‌کنم. طبق ماده ۸قرارداد من ۲۰درصد از پول را به آن‌ها می‌دهم و می‌گویم خداحافظ تا بار منت بر سر من و مردم رشت نگذارند. اگر در قالب قرارداد جایی من قید زمان آورده باشم حق با آنهاست و می‌توانند بروند شکایت کنند ولی وقتی قید زمانی وجود ندارد و آن‌ها شروع به سروصدا می‌کنند من هم با آن‌ها برخورد می‌کنم. داستان مانند فرزندی است که از پدر توقع دارد وقتی که می‌بینند پدر همه تلاشش را می‌کند تا جبران بدهی‌ها کند آن وقت پدر است که توقع دارد فرزندان پشتش باشد و از او حمایت کنند. اما بعضی از بازیکنان ما که باز هم می‌گویم دونفر بیشتر نیستند با فرصت‌طلبی دارند اوضاع تیم را به هم می‌ریزند من پول همه را می‌دهم و آن فرصت‌طلب‌ها را حتما به زودی بیرون خواهم کرد.

زمان پرداخت‌ها کی خواهد بود؟ 

امروز بزرگترهای تیم می‌آیند و مسائل را می‌بینند و قطعا همه مشکلات حل خواهد شد همانطور که گفتم طبق برنامه‌ریزی به مرور همه پول‌ها پرداخت می‌شود اما من نمی‌گذارم که تیم دچار تنش شود. برای هفته آینده که تیم به خوزستان می‌رود تیم را تقویت می‌کنیم محکم‌تر، قوی‌تر و جوان‌تر از همیشه به مصاف آن‌ها می‌رویم و انشااله دست پر برمی‌گردیم

Share