واکنش اکبر گنجی به خبر خاطر خواهی گوگوش+ عکس

به گزارش دیارمیرزا اکبر گنجی روزنامه نگار فراری که به دلیل تالیف کتاب قرآن کتاب بشری است، توسط آیت الله مکارم شیرازی مرتد اعلام شده بود چندی پیش طی خبری از ایرنیان خواست تا با شرکت در نظر سنجی انتخاب بهترین خواننده زن جهان، فائقه آتشین”گوگوش” را حمایت کند . وی در تعریف از گوگوش […]

به گزارش دیارمیرزا اکبر گنجی روزنامه نگار فراری که به دلیل تالیف کتاب قرآن کتاب بشری است، توسط آیت الله مکارم شیرازی مرتد اعلام شده بود چندی پیش طی خبری از ایرنیان خواست تا با شرکت در نظر سنجی انتخاب بهترین خواننده زن جهان، فائقه آتشین”گوگوش” را حمایت کند .

61214_788
وی در تعریف از گوگوش گه به رقاصی و هرزه گردی در کاباره ها شهره عام و خاص است او را به عنوان بخشی از تاریخ معاصر ایران معرفی کرده و در بخشی از مقاله اش جانش را فدای گوگوش کرد.

پس از انتشار این مقاله مضحک از سوی اکبر گنجی سایت خبری جام نیوز با نقل این خبر گمانه ای را در خصوص تعریف های بی حد و حصر اکبر گنجی از گوگوش مطرح نمود .
در این گمانه که متاسفانه از سوی رسانه های داخلی بدون ذکر منبع از جام نیوز برای خود مصادره گردید، آمده بود که اکبر گنجی با توجه به تعریف های بیش از حد از این پیر زن رقاصه بعید نیست که در سنین پیری هوس خواستگاری از گوگوش را در سرداشته باشد و با این کار رقیبی جدی برای خواستگار رسمی پنجم گوگوش یعنی همان هومن خلعتبری گردد.

“گوگوش به صورت رسمی تاکنون چهار بار ازدواج کرده است “

پس از انتشار این خبر از سوی جام نیوز اکبر گنجی متن خبر را در فیس بوک شخصی خود و بدون هیچگونه تکذیب و حتی توضیحی قرار داد .

این کار اکبر گنجی  ذهن هر فردی را به سوی واقعیت گمانه مذکور نزدیک می نماید و عدم تکذیب این خبر توسط روزنامه نگار فراری و مرتد به مثابه تایید گمانه مذکور است .
باید  صبر کرد و منتظر بود تا خبر خواستگاری رسمی این روزنامه نگار  از پیرزن رقاصه کاباره های لس آنجلس از سوی یکی از این دو منتشر گردد و بعد از آن نیز واکنش های هومن خلعتبری به این خبر جالب و دیدنی خواهد بود .

در پایان باید به این روزنامه نگار فراری و مرتد بگوییم که آقا گنجی : عشق پیری کشد به رسوایی

 

منبع: جام نیوز
Share