نطق شکری در مجلس کار دست مدیرعامل خبرگزاری ایسنا داد

به گزارش دیار میرزا بعد از ساعتی از انتشار خبر یک نماینده هم سیلی زد هم طلبکار شد! در خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری نسیم خبری را مبنی بر برکناری والی زاده از مدیرعاملی ایسنا منتشر کرد

به گزارش دیار میرزا محمود شکری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت،صاحبان قدرت و ثروت با اجیر کردن افرادی معلوم الحال نیز نمی‌توانند واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهند، ادامه داد: در خانه ملت از مسئولان سایت‌های خبری از جمله ایسنا سؤال می‌کنم که دفاع از حقوق مردم و گوشزد کردن بی‌عدالتی مسئولان امر، به استناد کدام قانون باید مورد غوغا‌سالاری برخی از خبرنگاران شما قرار گیرد. وی افزود مطمئن باشید که با این تخریب‌ها و تهمت‌ها نمی‌توانید نمایندگان مردم را زیر سؤال ببرید، و نمایندگان حق دارند که برای دفاع از حقوق مردم، به مسئولانی که خلاف قانون عمل می‌کنند، اعتراض کرده و تذکر دهند.shekari1

بعد از نطق میان دستور شکری خبرگزاری ایسنا مطلبی را با عنوان یک نماینده هم سیلی زد هم طلبکار شد! را بروی خبرگزاری خود منتشر کردو در آن نوشت  محمود شکری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در واکنش به گفت‌وگوی ایسنا با اسماعیل آرمون، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان که درباره ضرب و شتم چندی پیش مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان از سوی نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی سخن گفته بود در اقدامی کم سابقه از تریبون مجلس با نام بردن از خبرگزاری ایسنا، در این زمینه جملاتی توهین‌آمیز علیه خبرنگاران بیان کرد.

 وی گفت: با مسوولین خاطی که با ایجاد تبعیض و بی‌عدالتی حقوق مردم را ضایع می‌کنند برابر مقررات برخورد خواهیم کرد؛ مطمئن باشید وابستگان قدرت و ثروت با اجیر کردن تعدادی معلوم‌الحال نیز نمی‌تواند واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهند.

 نماینده مردم تالش در مجلس خاطرنشان کرد: من در خانه ملت از مسوولین سایت‌های خبری از جمله ایسنا سوال دارم دفاع از حقوق مردم و گوشزد کردن بی‌عدالتی به مسوولین امر به استناد کدام قانون باید مورد غوغاسالاری بعضی از خبرنگاران شما باشد؟

 این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه تاکید کرد: مطمئن باشید با این تخریب‌ها و تهمت‌ها نمی‌توانید اصل نظارت نمایندگان مجلس شورای اسلامی را زیر سوال ببرید آیا نمایندگان حق ندارند برای دفاع از حقوق مردم به مسوولین اجرایی که خلاف قانون عمل می‌کنند اعتراض کرده و تذکر دهند؟

  وی در ادامه با تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب خطاب به وی گفت: یادمان باشد ملت خداجوی ایران اسلامی در همه عرصه‌های قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی صادقانه و خالصانه ولایت‌مداری خویش را ثابت کردند و همیشه پیرو واقعی راه امام وشهدای عزیز بوده‌اند.

وی ادامه داد: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای مسوولیت مسوولان را درهمه دوره‌ها دو چندان واینبار صد چندان کرده‌اند که انشالله دکتر روحانی با بکارگیری انسان‌های مخلص خدا و پیرو امام و شهدای گرانقدر و رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی به خدمت‌رسانی به این مردم،‌ دین خود را به انقلاب ونظام ادا نمایند.

 نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر سر حقوق مردم با هیچ احدی و به هیچ قیمتی معامله نخواهم کرد گفت: من با صاحبان ثروت و قدرت و متجاوزان به حقوق مردم تا آخر قطره خون مبارزه خواهند کرد و به یاری خداوند متعال و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و کمک مسوولین بر شیطان‌صفتان و متجاوزین به حقوق شما پیروز بوده و خواهیم بود.

 شکری در ادامه تصریح کرد: سازندگی و توسعه تالش بزرگ و رهایی از محرومیت با عنایت خاص خداوند متعال به دست مبارک فرزندان دلسوز و نخبگان انجام خواهد شد و من هیچ اعتنایی به جوسازی و ایجاد فضای تهمت و افترای متجاوزین به حقوق مردم نخواهم داشت و با حمایت پشتیبانی آنها با قدرت از حقوق مردم دفاع خواهم کرد.

 شکری در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی نیز گفت: به وزیر جهاد کشاورزی نسبت به واگذاری غیرقانونی زمین‌های منابع ملی به افراد غیرمستحق توسط مسوولین مربوطه وزارتخانه خود تذکر می‌دهم که این موضوع باعث بی‌عدالتی در استفاده مردم از منابع عمومی و ملی شده و ایجاد نارضایتی می‌کند.

 به گزارش ایسنا، اظهار نظر این نماینده در خصوص خبرگزاری ایسنا، در حالی اتفاق افتاد که خبرنگار پارلمانی این خبرگزاری در چند روز گذشته تلاش‌های متعددی جهت گفت‌وگو و توضیح این نماینده در خصوص برخورد با مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان داشته است که هربار با قطع تماس توسط این نماینده مواجه شد.

گفتنی است، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان در گفت‌وگوی ایسنا مطرح کرده بود به دلیل عدم تمکین مدیرکل طبیعی استان گیلان در هنگام ماموریت به زیاده‌خواهی نماینده شهرستان تالش در مجلس شورای اسلامی در تقاضای صدور مجوز افزایش بهره‌برداری از جنگل‌های تالش برای شرکت بهره‌برداری جنگل شفارود، این مدیرکل مورد فحاشی و ضرب و شتم مستقیم این نماینده مجلس در حضور تعدادی از مدیران استانی و کشوری قرار گرفت.

 به گفته آرمون، این نماینده پس از این اقدام ناشایست، آن را در منطقه به عنوان دفاع از مردم تالش اعلام کرده است

به گزارش دیار میرزا بعد از ساعتی از انتشار این خبر خبرگزاری نسیم خبری را مبنی بر برکناری والی زاده از مدیرعاملی ایسنا منتشر کرد و زجاجی ،معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی را با حفظ سمت بعنوان سرپرست خیرگزاری ایسنا معرفی کرد

Share