مانور دختران قلیان به دست بی حجاب در پارک ساحلی

به گزارش دیارمیرزا به نقل از سایت چهار فصل، گرمی بی سابقه هوا در  شهر یاسوج، برخی از خانواده ها با حضور در پارک ها افطاری خود را صرف می کنند و اوقات فراغت شبانه خود را در این مکان تفریحی می گذرانند.  پارکساحلی یاسوج یکی از شلوغ ترین مکان های تفریحی در شب های ماه […]

به گزارش دیارمیرزا به نقل از سایت چهار فصل، گرمی بی سابقه هوا در  شهر یاسوج، برخی از خانواده ها با حضور در پارک ها افطاری خود را صرف می کنند و اوقات فراغت شبانه خود را در این مکان تفریحی می گذرانند.

 پارکساحلی یاسوج یکی از شلوغ ترین مکان های تفریحی در شب های ماه مبارک رمضان هست که خانواده ها به دلیل خنک بودن فضای این پارک ترجیح می دهند افطاری خود را با خانواده در این مکان صرف کنند.

 

 

متاسفانه این پارک ساحلی به دلیل نبودن نظارت  کافی و سهل انگاری  مسئولین به مکانی برای دختران قلیان به دست تبدیل شده است که با پوشش های نامناسب و  به دست گرفتن قلیان و راه رفتن در پارک فضای نامناسبی برای خانواده ها ایجاد کرده اند.

 

لازم به ذکر است که صدا های موسیقی مزاحم غرفه داران این پارک  هم باعث متواری شدن خانواده ها و رفتن خانواده ها به مکان های کور پارک شده است که این هم از عدم وجود نظارت مداوم مسوولین است.

 البته  در روز های گذشته مطلبی تحت عنوان صدای مزاحم غرفه هایی پارک ساحلی شهر یاسوج در منتشر کردیم  ولی متاسفانه هیچ تغییر و تذکری از طرف مسئولین صورت نگرفته است.

Share