عیادت سرزده احمدی نژاد و مشایی از حسین محب اهری+عکس

به گزارش دیارمیرزا رییس جمهوری شامگاه شنبه به صورت سرزده با حضور در منزل حسین محب اهری، از این بازیگر برجسته سینما و تلویزیون کشور عیادت کرد و در جریان وضعیت سلامتی و روند درمان وی قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسین محب اهری بازیگر برجسته و نام آشنای سینما و […]

به گزارش دیارمیرزا رییس جمهوری شامگاه شنبه به صورت سرزده با حضور در منزل حسین محب اهری، از این بازیگر برجسته سینما و تلویزیون کشور عیادت کرد و در جریان وضعیت سلامتی و روند درمان وی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسین محب اهری بازیگر برجسته و نام آشنای سینما و تلویزیون کشور مدتی است دچار عارضه سرطان غدد لنفاوی شده است.

محمود احمدی نژاد در این دیدار که در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد، به درد دل های این بازیگر برجسته گوش داد و با آرزوی سلامتی و توفیق برای محب اهری، نسبت به پیگیری های لازم برای تسریع در روند درمان و بهبود وی تاکید کرد.

297767_183

همچنین علاوه بر رییس جمهوری، اسفندیار رحیم مشایی رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد نیز در این دیدار سرزده حضور داشت.

حسین محب اهری در این دیدار با اشاره به نوع بیماری و روند درمانی خود و به بیان خاطراتی از دوران فعالیتش در عرصه سینما و تلویزیون و سفر به کشورهای مختلف پرداخت.

وی همچنین حضور رییس جمهوری در منزل خود را موجب دلگرمی و تقویت روحیه خود دانست.

حسین محب اهری، بازیگر توانمند سینما و تلویزیون کشور از سال ۱۳۵۳ وارد حرفه بازیگری شده و در بیش از ۱۳۰ تئاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت.

297767_183

Share