عجیب ترین شیوه ترک سیگار /عکس

به گزارش دیارمیرزا، عجیب ترین شیوه ترک سیگار در کشور ترکیه ابداع شد. یک مرد ترکیه ای به نام “ابراهیم یوسیل”، با قرار دادن سر خود درون یک قفس، شیوه ای جدید برای ترک کردن سیگار ابتکار کرد. در همین راستا روزنامه “حریت” چاپ ترکیه ضمن اعلام این خبر و انتشار این تصویر، نوشت: “ابراهیم […]

به گزارش دیارمیرزا، عجیب ترین شیوه ترک سیگار در کشور ترکیه ابداع شد.

یک مرد ترکیه ای به نام “ابراهیم یوسیل”، با قرار دادن سر خود درون یک قفس، شیوه ای جدید برای ترک کردن سیگار ابتکار کرد.

در همین راستا روزنامه “حریت” چاپ ترکیه ضمن اعلام این خبر و انتشار این تصویر، نوشت: “ابراهیم یوسیل” ۴۲ ساله، با ساختن قفسی به شکل کلاه خود، تلاش کرده روش جدید و جالبی برای ترک سیگار ایجاد کند.

به نوشته این روزنامه، “ابراهیم یوسیل” در مدت زمان کوتاهی موفق شده سیگار را ترک کند اما برای اینکه یک بار دیگر به آن باز نگردد، تصمیم دارد مدت زمان بیشتری سر خود را در قفس حبس کند تا به طور کامل هوس سیگار کشیدن از سرش بیفتد.

گفته می شود این مرد ترکیه ای،‌ یکی از کلیدهای قفل این قفس را نزد همسر و دیگری را نزد دخترش گذاشته تا نتواند حتی به صورت پنهانی سرش را از داخل قفس خارج کند.

به نوشته روزنامه “حریت”، بیش از ۲۶ سال است که “ابراهیم یوسیل” هر روز دو پاکت سیگار می کشیده اما اکنون دو روز است که موفق شده حتی یک نخ سیگار هم نکشد./افکارنیوز

Share