حضور دو تا سه وزیر گیلانی در کابینه دولت دکتر حسن روحانی

حذف و کاهش سرعت‌گیرها در جاده‌های مواصلاتی گیلان اقدام مناسبی است

به گزارش دیارمیرزا امام جمعه رشت از حضور دو تا سه وزیر گیلانی در کابینه دولت حسن روحانی خبر داد و بیان کرد: روحانی روحیه حکیمانه‌ای دارد و امور را با تدبیر انجام می‌دهد.

به گزارش دیارمیرزاآیت‌الله زین‌العابدین قربانی  در جمع مدیران سازمان تامین اجتماعی گیلان به مناسبت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی اظهار کرد: حسن روحانی از دوستان قدیمی بنده است.ghorbani1

وی ادامه داد: با آمدن روحانی دشمنی‌های خارج از کشور نسبت به ایران کاهش پیدا کرده و اوضاع روبه بهبود است.

قربانی به توصیه‌های خود به رئیس جمهور آینده اشاره کرد و افزود: به روحانی گفتم امید انقلاب هستی و از زیگزاگ رفتن و به نفع دیگران سخن گفتن پرهیز داشته باشد.

امام جمعه رشت از حضور دو تا سه وزیر گیلانی در کابینه دولت حسن روحانی خبر داد و بیان کرد: روحانی روحیه حکیمانه‌ای دارد و امور را با تدبیر انجام می‌دهد.

وی حسن روحانی را طلبه‌ای دردمند و انقلابی توصیف کرد و گفت: روحانی فردی خوش استعداد، خوش‌بیان و قاطع است.

قربانی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده برطرف کردن مشکلات گیلان را به بنده و محمدباقر نوبخت سپرده است، یادآور شد: پیشرفت گیلان مد نظر حسن روحانی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان به تلاش دولت احمدی‌نژاد اشاره کرد و افزود: احمدی‌نژاد فردی پر تلاش، دست‌پاک، چشم‌پاک و شجاع است و از گفتن حقایق در مراکز قدرت کوتاهی نمی‌کند.

وی با تاکید براینکه احمدی‌نژاد دغدغه مردم را داشته است، خاطرنشان کرد: واقعیت تلاش‌های دولت احمدی‌نژاد را نمی‌توان نادیده گرفت و مقام معظم رهبری این تلاش‌ها را تایید کردند اما بعضی بداخلاقی‌ها و رفتار نادرست در این دولت وجود داشت.

امام جمعه رشت خواستار انتقال تجربه مسئولان به اعضای دولت جدید شد و تصریح کرد: مسئولان استان باید جسارت گفتن حقایق را داشته باشند تا بتوانیم گیلان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

Share