ولایتی بخش اعظم تبلیغات خود را از طریق رسانه ملی انجام می دهد

رئیس ستاد انتخاباتی ولایتی در گیلان اظهار کرد: امروز عصر ستاد مرکزی ولایتی در رشت خیابان معلم ، روبه روی استانداری گیلان با حضور علاقه مندان ولایتی در گیلان افتتاح می شود وی گفت: تا به امروز یک ریال از تهران به ستاد گیلان بابت هزینه پرداخت نشده است.

به گزارش دیار میرزا  محمدرسول سماکچی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری تسنیم در رشت  اظهار کرد: ولایتی در توصیه نامه ای که به‌صورت مکتوب به ستاد های انتخاباتی خود در سطح کشور ابلاغ فرمودند، گفتند که اعضای ستاد ایشان از هرگونه اظهار نظر درباره دیگر کاندیداها و رفتارهای غیرقانونی به شدت پرهیز کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی ولایتی در گیلان افزود: ولایتی در این توصیه نامه به دو نکته بسیار توجه کردند یکی پرهیز از اسراف و هدر رفت هزینه ها در شیوه های تبلیغی و دیگری پرهیز از توهین و شعار علیه دیگر کاندیداها بود.

13920306105355335585613 (1)

وی گفت:  تا به امروز یک ریال از تهران به ستاد گیلان بابت هزینه پرداخت نشده است.

رئیس ستاد انتخاباتی ولایتی در گیلان اظهار کرد: امروز عصر ستاد مرکزی  ولایتی در رشت خیابان معلم ، روبه روی استانداری گیلان با حضور علاقه مندان ولایتی در گیلان افتتاح می شود.

وی افزود: شورای راهبردی و اعضای ستاد شهرستان‌های  ولایتی در گیلان مشخص شده اند که امیدواریم به‌زودی معارفه می ‌شوند.

سماکچی ادامه داد: کاظم نعمتی (ناخدای بازنشسته نیروی دریایی )به‌عنوان قائم مقام  و مدیر اجرایی ستاد ولایتی در گیلان منصوب شده اند.

رئیس ستاد انتخاباتی ولایتی در گیلان افزود: بر اساس برنامه های پیش بینی شده ولایتی احتمالا ٢٠ خرداد به گیلان سفر می کنند.

Share