شنای مختلط در سواحل شمال !/مسئولان همچنان در خواب+عکس

به گزارش دیارمیزرا رئیس ستاد طرح سالم‌سازی مازندران به مسئله اختلاط شنا در برخی از طرح‌های دریا اشاره کرد و گفت: برخی از مجریان طرح‌های دریا هیچ تعهدی به نظام، مدیران و مسافران ندارند. هادی ابراهیمی معاون استاندار مازندران شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی طرح‌های دریا در مازندران تاکید کرد: در اجرای طرح سالم‌سازی دریا […]

به گزارش دیارمیزرا رئیس ستاد طرح سالم‌سازی مازندران به مسئله اختلاط شنا در برخی از طرح‌های دریا اشاره کرد و گفت: برخی از مجریان طرح‌های دریا هیچ تعهدی به نظام، مدیران و مسافران ندارند.

هادی ابراهیمی معاون استاندار مازندران شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی طرح‌های دریا در مازندران تاکید کرد: در اجرای طرح سالم‌سازی دریا تلاش کافی صورت نگرفته است.

 


وی زمان آغاز طرح‌های سالم‌سازی دریا در مازندران را ۱۶ خرداد اعلام کرد و بیان داشت: برای بهره‌برداری بهتر مسافران تابستان، طرح جامع طرح‌های سالم‌سازی در شهرستان‌ها هرچه زودتر آماده شود.

رئیس ستاد طرح سالم‌سازی دریا در مازندران تاکید کرد: تجربه سه ساله مدیریت سواحل بر این نکته تاکید دارد که هماهنگی لازم در اجرای طرح‌های دریا در مازندران وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه انتظار نداریم مجریان طرح‌های دریا در کنار سواحل سنگ مرمر بچینند، خاطرنشان کرد: گفتن نواقص برخی از طرح‌های دریا در سواحل مازندران خجالت‌آور است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات طرح‌های دریا به راحتی قابل برطرف شدن است، اضافه کرد: نقشه جامع طرح‌های سالم‌سازی در تمام شهرستان‌ها ضرورت دارد.

معاون استاندار مازندران با اعلام اینکه برخی از طرح‌های دریا توسط مجریان و شهرداری‌ها خوب اجرا می‌شود، اضافه کرد: فروشنده مشروبات الکلی نباید مجری طرح دریا باشد، مگر تغییر این فرد چقدر زمان نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه از اجرای برخی از طرح‌های دریا در مازندران گله ‌داریم، تصریح کرد: حلقه مفقوده برخی طرح‌های دریا در مازندران عدم هماهنگی‌ها است.

ابراهیمی به مسئله اختلاط شنا در برخی از طرح‌های دریا اشاره کرد و گفت: برخی از مجریان طرح‌های دریا هیچ تعهدی به نظام، مدیران و مسافران ندارند.

رئیس ستاد سالم‌‌سازی طرح‌های دریا در مازندران افزود: اگر موضوع اختلاط شنا در طرح‌های دریا گزارش شود، جزء مدیران دولتی کسی پاسخگو نیست.

وی به موضوع پرداخت مطالبات و حقوق ناجیان غریق اشاره کرد و بیان داشت: سه بار لیست ناجیان غریق را خواستیم و هر سه بار لیست‌های متفاوتی ارائه کردند که پرداخت حقوق ناجیان را با مشکل مواجه کرد.

معاون استاندار مازندران خطاب به مدیرکل محیط زیست گفت: محیط زیست نباید به طرح‌های دریا در مناطق آلوده مجوز بدهد.

وی خاطر نشان کرد: نقاط کور شنا باید مسدود شود.

منبع: فارس
Share