رمضانی : به هیچ وجه ستادهای لنکرانی در گیلان به جلیلی واگذار نخواهد شد!

به گزارش دیارمیزرا ، محمدعلی رمضانی مسئول ستاد انتخاباتی آقای دکتر لنکرانی در گیلان در گفتگوی با  ۸دی، نظر خود را پیرامون واگذاری ستادهای آقای لنکرانی در استان پس از انصراف وی در انتخابات به نفع ستادهای آقای جلیلی گفت، متن مصاحبه به شرح زیر است: آیا  ستادهای آقای لنکرانی در استان گیلان به نفع […]

به گزارش دیارمیزرا ، محمدعلی رمضانی مسئول ستاد انتخاباتی آقای دکتر لنکرانی در گیلان در گفتگوی با  ۸دی، نظر خود را پیرامون واگذاری ستادهای آقای لنکرانی در استان پس از انصراف وی در انتخابات به نفع ستادهای آقای جلیلی گفت، متن مصاحبه به شرح زیر است:

آیا  ستادهای آقای لنکرانی در استان گیلان به نفع ستادهای آقای دکتر جلیلی واگذار خواهد شد؟

رمضانی: نه به هیچ وجه اینگونه نیست و چنین خبری راتکذیب می کنم. فقط شخص آقای لنکرانی موقع انصراف گفتند من بنفع آقای جلیلی انصراف دادم اما اینکه ستادهای ایشان مخصوصاً در استان گیلان بنفع کاندیدایی در حال استفاده باشد چنین مطلبی صحت ندارد واگر چنین اتفاقی بیفتد قطعاً جبهه پایداری بیانیه خواهد داد. اما فعلاً اوضاع را رصد میکنیم و در نهایت در این حماسه سیاسی که حضرت آقا فرمودند مشارکت میکنیم ومردم را جهت حضور باشکوه وبالنده در انتخابات ترغیب خواهیم کرد.

اما خود آقای لنکرانی دیروز در مصاحبه فرموده بودند ستادهای ایشان در سراسر کشور به آقای جلیلی واگذار خواهد شد؟

رمضانی:کجا چنین گفتند؟

 در خبرگزاری فارس (لینک خبر)

رمضانی:وقتی آقای لنکرانی از انتخابات انصراف دادنددر جبهه پایداری یا برای ستادهای خودشان دیگر مسئولیتی ندارن!

پس در استان گیلان افرادی که برای ستادهای آقای لنکرانی فعالیت میکردند با توجه به فرمایشات شما تمایلی به فعالیت در ستادهای آقای جلیلی ندارند؟

رمضانی: ممکن است برخی از دوستان که ما در خدمتشان بودیم در حال حاضر در رشت وشهرستانها تمایل به فعالیت برای ستاد ایشان داشته باشند اما با هماهنگی واطلاع ما نبوده است. ما بعد از اینکه آقای لنکرانی انصراف دادند مسئولیتی در قبال دیدگاههای ایشان نداریم وبعهده دوستان گذاشتیم که بصورت فردی نه تشکیلاتی میتوانند در انتخابات فعالیت کنند. اگر بخواهیم بصورت تشکیلاتی کار کنیم قطعاً بیانیه خواهیم داد.

آیا شما خودتان شخصاً تمایل به همکاری در ستاد انتخاباتی آقای جلیلی را دارید؟

رمضانی: من نه، فعلاً نه

مقصودمان این است که روی گزینه انتخاباتی دیگری کار میکنید یا قصد ورود در تبلیغات انتخابات را ندارید؟

رمضانی: نه تا امروز که در خدمت شما هستیم گزینه خاصی را نداریم وبرای ستاد آقای جلیلی هم فعالیت نمیکنیم.

اما در مصاحبه بادوستان در لاهیجان و رودبار، همان موقع ورود آقای جلیلی در عرصه انتخابات را تبریک عرض کردیم و آرزوی توفیق برای ایشان داریم. اما اینکه من خودم شخصاً برای ستاد ایشان کار بکنم چنین تصمیمی فعلاً ندارم.اما دوستانی که به ما مراجعه میکنند وسؤال میکنند که آیا برای ستاد ایشان کار کنیم؟ ما نه، نمی گوییم.

البته ما شنیده هایی داشتیم حاکی بر اینکه شما تماس هایی با شهرستان ها پیرامون ستادهای انتخاباتی آقای جلیلی داشتید،  شما تکذیب می کنید؟

رمضانی:اینطور نیست. البته دوستان از شهرستانها تماس های مداومی با من داشتند که جواب من هم همین بود که ما کاندیدای اصلحمان آقای لنکرانی بود.

بعد از گزینه اصلح ،با توجه به اینکه حضرت آقا فرمودند برای اصلح باید حجت شرعی داشته باشید اما برای صالح مقبول دیگر حجت شرعی لزومی ندارد، لذا دوستان اگر در مورد هر کدام از آقایان جلیلی یا ولایتی یا حدادعادل به نتیجه رسیدند می توانند انتخاب کنند،که البته فقط همین سه نفر  اگر قرار باشد کسی را تأیید بکنیم مد نظر ما هستند وبا بقیه کاری نداریم.

Share