برگزاری مسابقه کتابخوانی” پا به پای آفتاب”درکتابخانه های عمومی گیلان

به گزارش دیارمیرزا اسماعیل جانعلی پور در گفت وگو با خبرنگار  تسنیم در رشت از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شخصیت و ابعاد مختلف زندگی امام خمینی و با عنوان” پا به پای آفتاب” در کتابخانه های عمومی سراسر استان خبرداد. وی افزود: در این مسابقه کتابخوانی ابعاد مختلف زندگی اجتماعی، سیاسی و آموزه های […]

به گزارش دیارمیرزا اسماعیل جانعلی پور در گفت وگو با خبرنگار  تسنیم در رشت از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شخصیت و ابعاد مختلف زندگی امام خمینی و با عنوان” پا به پای آفتاب” در کتابخانه های عمومی سراسر استان خبرداد.

وی افزود: در این مسابقه کتابخوانی ابعاد مختلف زندگی اجتماعی، سیاسی و آموزه های اخلاقی شخصیت روحانی امام خمینی (ره)، به عنوان الگویی شایسته برای جوانان و نوجوانان معرفی می شود.janahlpour

جانعلی پور از برگزاری برنامه های ویژه فرهنگی ویژه سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) در کتابخانه های عمومی شهرستانهای استان خبرداد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هدف از برگزاری این برنامه ها راآشنایی قشر جوان و نوجوان جامعه با ابعاد زندگی امام خمینی (ره) عنوان کرد.

وی افزود: علاقمندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه فرهنگی به کتابخانه های عمومی سراسر استان مراجعه و فرم مخصوص شرکت در مسابقه ” پا به پای آفتاب را دریافت نمایند همچنین به برگزیدگان این مسابقات جوایز نفیسی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اهدا  می شود.

 

Share