چرا رحیمی شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد؟

به گزارش دیارمیرزا  در حالی ثبت نام کاندیداها عصر امروز به پایان رسید که تنها یک چهره مطرح سیاسی خود شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد. پیش از این در برخی گمانه زنی‌ها در روزهای اخیر از حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بودند اما در شرایطی که […]

به گزارش دیارمیرزا  در حالی ثبت نام کاندیداها عصر امروز به پایان رسید که تنها یک چهره مطرح سیاسی خود شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد.

پیش از این در برخی گمانه زنی‌ها در روزهای اخیر از حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بودند اما در شرایطی که همزمان مشایی و هاشمی نیز برای ثبت نام در وزارت کشور حضور یافته بودند رحیمی به وکالت محمدجعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی در این انتخابات شرکت نمود.

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا در چرایی این مسئله معلوم ساخت که در آستانه مراجعه رحیمی به وزارت کشور یکی از بستگان نزدیک او در بیمارستان بستری و بلافاصله مورد عمل جراحی قرار گرفت که ناگزیر رحیمی برای پیگیری درمان او به بیمارستان مراجعه کرد.

محمدجعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد نیز در گفت و گو با ایسنا این خبر را تایید و اظهار داشت:”رحیمی از معدود افراد فعال سیاسی است که فعالیت در سه قوه را در کارنامه دارد.”

عضویت در هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، دادستانی و مشاور رئیس قوه قضاییه، و حضور در همه مراحل اجرایی دولت از بخشداری تا فرمانداری، استانداری و معاون اول رییس جمهوری پیشینه اجرایی رحیمی را تشکیل می‌دهد.

Share