نعیمی:همراهی مشایی از سوی احمدی‌نژاد خلاف شأن ریاست جمهوری بود

به گزارش دیارمیرزا کسانی که فرق کابینه دولت را با کابینت آشپزخانه تشخیص نمی‌دهد،واقعآ چه لزومی دارد برود نام نویسی کند؟/این سبکی رئیس جمهوری را می‌رساند که به همراه یک فردی که صلاحیت ندارد برای کاندیداتوری،همراه او برود و بگوید من مشایی هستم و مشایی من است. صفر نعیمی ،با اشاره به نام گذاری سال […]

20948_orig

به گزارش دیارمیرزا کسانی که فرق کابینه دولت را با کابینت آشپزخانه تشخیص نمی‌دهد،واقعآ چه لزومی دارد برود نام نویسی کند؟/این سبکی رئیس جمهوری را می‌رساند که به همراه یک فردی که صلاحیت ندارد برای کاندیداتوری،همراه او برود و بگوید من مشایی هستم و مشایی من است.

صفر نعیمی ،با اشاره به نام گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان«سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»،اظهار کرد: کسانی که توانایی دارند،کار آمد هستند،مدیریت کلان را بر عهده داشته‌اند و توان عهده دار شدن مدیریت اجرائی مملکت را دارند باید در انتخابات حضور یابند،نه این که صرفآ برای نشان دادن خود، خود برتربینی و خود را به دیگران ثابت کردن و فخر فروختن در حوزه انتخابیه وارد عرصه شوند.

نعیمی زر با انتقاد شدید از آشفته بازاری که در ثبت نام از کاندیداهای دور یازدهم ریاست جمهوری به وقوع پیوست،خاطرنشان کرد: کاندیدای ریاست جمهوری باید فردی امین،مردم دار،ولایت مدار،آشنا به مسائل روز،سیاسی،مذهبی،متعهد،ارزشی،مکتبی و متدین باشد.

نائب رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: متاسفانه هر کسی که از راه رسیده،ثبت نام کرده به گونه‌ای که این دوره از انتخابات به مسابقه دو میدانی تبدیل و شبیه شده است.

وی با طرح این سوال که چه لزومی دارد افرادی کت و یا شلوار خود را در مسیر بر تن پوشیده و  یا کتانی و دمپائی به دست فرار کرده و خود را به وزارت کشور جهت ثبت نام برسانند تا از قافله عقب نیفتند،گفت: مگر جنگ و تجاوز به کشور شده است که سراسیمه حمله می‌کنند تا نامزد شوند.

این رزمنده و جانباز دوران جنگ تحمیلی،بیان داشت: اگر خدایی نکرده در کشور جنگی صورت می‌گرفت و کشور به خطر می‌افتاد،همه این مقامات و افراد جز اندکی از آنها، اینگونه مشتاقانه به وزارت کشور برای ثبت نام جهت اعزام به جبهه برای دفاع از نوامیس مردم و تمایت ارضی ایران اسلامی می‌رفتند؛ به خدا نه.

نعیمی رز با تصریح بر این که برخی از افراد غیر واجد شرایط جهت مطرح کردن خود در رسانه‌ها برای ثبت نام به وزارت کشور رفتند،یاد آور شد: بنده سرباز و نوکر مردم و ولایت هستم و از سوئی دیگر افتخار رزمندگی،خاک و غبار جبهه و ۵۰ درصد جانبازی خود را به عرصه های وزارت،وکالت و ریاست جمهوری نمی‌دهم و با آن عوض نمی‌کنم.

وی تاکید داشت:بنده حاضرم وجودم محو شود ولی یک لحظه خدای نکرده، رهبری به خاطر ندانم کاری، نادانی،سستی و یا کوتاهی ما بر افروخته شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی،متذکر شد: قریب به اتفاق کسانی که برای ثبت نام ریاست جمهوری به وزارت کشور رفتند،از ماموریت خود خبر ندارند و زمانی که فردی فرق کابینه دولت را با کابینت آشپزخانه تشخیص نمی‌دهد،واقعآ چه لزومی دارد بروند نام نویسی کند؟

این مقام سیاسی در ادامه به ارزیابی خود از ثبت نام برخی افراد شاخص در انتخابات ریاست جمهوری آینده پرداخت و اظهار کرد: این سبکی رئیس جمهوری را می‌رساند که به همراه یک فردی که صلاحیت ندارد برای کاندیداتوری،همراه او برود و بگوید من مشایی هستم و مشایی من است.

به گفته نعیمی رز،محمود احمدی نژاد قبل از ورود به اتاق کنفرانس دست اسفندیار رحیم مشایی را به نشانه پیروزی بالا برد که از شان و شخصیت یک آدم معمولی خارج از مباحث سیاسی،دینی و مذهبی خارج است چه برسد فردی که هشت سال سکان ریاست جمهوری یک مملکت به این عظمتی که حاصل خون عزیزان ماست را در دست داشته باشد.

وی درباره ثبت نام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری،گفت: احتمال دارد با ورود ایشان به عرصه انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چهره سیاسی پاک شان به دلیل برخی بی اخلاقی‌ها مخدوش شود.

نعیمی رز درباره کاندیداتوری ولایتی،خاطر نشان کرد: تاکنون علی اکبر ولایتی،شانس خودش را در عرصه انتخابات ریاست جمهوری امتحان نکرده‌اند و در حقیقت می‌توان گفت،آزموده را آزمودن خطاست.

وی درباره غلامعلی حداد عادل و محمد باقر قالیباف هم،تصریح کرد: همه از جمله ولایتی،حداد عادل،محسن رضایی و زاکانی که به نوعی اصول گرا و ولایت مدارند،خوب هستند ولی یک نفر از آنان باید ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری پیدا کند.

نماینده مردم آستارا در مجلس از برگزاری گردهمائی در پنج شنبه هفته آینده؛ بیست و ششم ماه جاری،برای انتخاب شخصی شایسته.جهت کاندیداتوری از جبهه اصول گرایان در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری خبر داد.

Share