مهدی هاشمی : نگران نباشید عملا رئیس جمهور من خواهم بود!

دیارمیرزا:مهدی هاشمی در پاسخ به اظهار نگرانی خاتمی نسبت به تشدید بیماری هاشمی رفسنجانی گفته است: نگران نباشید عملا رئیس جمهور من خواهم بود!

به گزارش دیار میرزا Dana.ir-26519-asli.jpgو به نقل از دانا  ، این روز ها بطور جد واکنش های منفی نسبت به کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی در محافل اصلاح طلب و از سوی چهره های شاخص و تاثیرگذار این جریان روزافزون شده است، به حدی که برخی سایت های اصلاح طلب نیز آشکاردرنظرسنجی خود هاشمی را به عنوان نماینده مورد توافق اصلاح طلبان انکار کردند.

به عنوان مثال سایت” امید اصلاحات” در نظرسنجی خود ازکاربرانش پرسیده است: آیا به نظر شما کاندیدایی که برای آزادی فرزندمتهم به جاسوسی اش ده میلیاردتومان وثیقه می سپارد، می تواند نامزد اصلاحات باشد؟ که نتیجه آن نظر منفی ۸۰ درصد آرار نظردهندگان را در پی داشت.

در ادامه انتقادها از کاندیداتوری هاشمی موسوی خوئینی ها که به عالیجناب سایه مشهور است در واکنش به این موضوع گفته است که اصلاحات به خون تازه و تحرک نیازمند است نه زنگوله پای تابوت! حضور هاشمی با این وضعیت در وزارت کشور مضحک و شبیه خیمه شب بازی بود.

علاوه بر این عباس عبدی از چهره ای دیگر اصلاح طلبان ضمن انتقاد از حضور هاشمی متذکر شده است که باید برای شناخت هاشمی سخنرانی های سال ۷۰ تا ۷۳ هاشمی را در کنار سخنرانی های امروز وی بگذارید و به خوانندگان بگویید خودشانن قضاوت کنند.انگار دوشخص متفاوت آنها را به زبان آورده اند.

هچنین این حضور اعتراضات را هم در تشکل های دانشجویی اصلاح طلب در پی داشت. جمعی از دانشجویان اصلاح‌طلب دانشگاه آزاد به اعلام حمایت همه جانبه اصلاح طلبان از هاشمی اعتراض کردند و تصرح کردند که دامن اصلاحات را به اشرافی گری آلوده نکنید، به حافظه تاریخی مردم توجه کنید!آیا عملکرد هاشمی چیزی جز فقر و فاصله طبقاتی است؟

ناگفته نماند که یکی از بزرگترین اشکالاتی که این روزها به آقای هاشمی میگیرند ناتوانی جسمی و بیماری اوست . تا حدی که اخیرا سید محمد خاتمی در دیداری که با مهدی هاشمی فرزند آقای رفسنجانی داشته است نسبت به بیماری و وضع جسمانی آقای هاشمی سوالاتی تردید آمیز را مطرح کرده است که پاسخی تامل برانگیز ازمهدی هاشمی دریافت می کند. مهدی هاشمی که به دلیل فساد مالی و امنیتی تحت تعقیب بوده و هم اکنون به قید وثیقه آزاد است به خاتمی می گوید: نگران نباشید عملا من رئیس جمهور خواهم بود!

علاوه بر این مسائل برخی از نزدیکان هاشمی در روزهای اخیر خبراز تشدید ،ضعف شنوایی ، لرزش بدن و دست و پارکینسون و آلزایمرهاشمی می دهند. به طوری که برخی  برگزار نشدن دیدارهای اخیرهاشمی با گروه های مختلف را  به دلیل این بیماری ها می دانند.

Share