معاون اول از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

به گزارش دیارمیرزا رحیمی افزود همچنان که پیش بینی می‌کردم و رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز همین نظر را دارند این ورود ممکن است ایفای برخی مسئولیت های سنگین اجرایی کشور را با کندی یا وقفه مواجه کند بنابراین در نهایت تصمیم به انصراف گرفتم.

به گزارش دیارمیرزا رحیمی گفت: قبل از ثبت نام بنا به اصرار شماری از همکاران و دوستان با وجود مشغله‌های IMAGE635040491018814023فراوان در دولت، برای ورود به عرصه انتخابات تصمیم گرفتم؛ اما همچنان که پیش بینی می‌کردم و رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز همین نظر را دارند این ورود ممکن است ایفای برخی مسئولیت های سنگین اجرایی کشور را با کندی یا وقفه مواجه کند بنابراین در نهایت تصمیم به انصراف گرفتم.

رحیمی افزود حضور در انتخابات و خلق حماسه مد نظر مقام معظم رهبری بسیار مهم است؛ اما اداره امور اجرایی کشور در مدت باقی مانده با توجه به مسئولیت های اینجانب در دولت و ضرورت خدمت رسانی به مردم نیز تا آخرین روز کاری دولت اهمیت ویژه دارد لذا از آنجایی که احساس کردم ممکن است وقت و انرژی حضور در رقابت ها مانع از استمرار مطلوب این خدمت شود در نهایت تمرکز کامل بر ادامه کار و ایفای وظیفه کنونی را ترجیح دادم./رویداد

  • انصراف جوانفکر : به مشایی رای دهید/ اینجانب به عنوان یک عضو بسیار کوچک از پیکره عظیم ملت نستوه ایران ، راه نجات را در ادامه دولت مردمی ، انقلابی و ارزشی دکتر احمدی نژاد می دانم و از همین رو در احترام به نظر و تشخیص ایشان ، ضمن استعفا از نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، از عموم مردم ، علاقمندان و هواداران عزیز دعوت می کنم تا در ۲۴ خردادماه به مهندس اسفندیار رحیم مشایی رای دهند .
  • در آخرین جلسه ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی، اسحاق جهانگیری به عنوان رئیس ستاد، محمدعلی نجفی قائم مقام و علی مطهری به عنوان سخنگوی ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی برگزیده شدند.(مهر)
  •  محمد هاشمی رفسنجانی برادر و رئیس دفتر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اخبار منتشره در خصوص انتخاب جهانگیری، نجفی و مطهری به عنوان رئیس، قائم مقام و سخنگوی ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی گفت: هنوز هیچ کس انتخاب نشده و کسی در ستاد تعیین نشده است. وی افزود: جهانگیری، نجفی و مطهری جزو گزینه‌هایی متعددی هستند که پیشهاد شده‌اند اما فقط جزو پیشنهادات هستند.(آفتاب)
  • حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی: کاندیداهای زیادی در انتخابات ثبت نام کردند و این امر نباید دلیلی برای برگشت از مسیر و موضع ما باشد و باید توجه کرد که در این مسیر باید مقاوم و محکم بود و آقای لنکرانی نیز باید تا پایان باشند و ما هم از ایشان حمایت می‌کنیم.
  •  دهقان: شورای نگهبان می تواند در بررسی صلاحیت آقای هاشمی اغماض کند چرا که اگر بخواهد مرّ قانون را اجرا کند البته فارغ از مسایل سیاسی با توجه به کهولت سن آقای هاشمی و اینکه دیگر توانایی اداره کشور را ندارد صلاحیت وی تایید نخواهد شد.
  •  باقری لنکرانی : گفتمان ما و آقای جلیلی از یک نوع گفتمان است و در این راستا تلاش می‌کنیم که در روز ۲۴ خردادماه و روز انتخابات یک نماینده از گفتمان انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشته باشد تا نیروهای حزب اللهی دچار ابهام و سردرگمی نشوند.بنده تاکنون هزینه خاصی برای تبلیغات انتخابات نداشته‌ام به جز بلیط‌های رفت و برگشت هواپیما که از شیراز به شهرهای مختلف داشته‌ایم.
  •  سخنرانی کواکبیان در حالی در دانشگاه امیر کبیر برگزار شد که تعدادی دانشجو پشت درب سالن محل سخنرانی با کف و صوت زدن و سر دادن دورد بر هاشمی سعی در ایجاد تشنج در این سخنرانی را داشتند. که البته با اصرار کواکبیان درب سالن باز و این دانشجویان نیز وارد سالن محل سخنرانی شدند. این دانشجویان بعد از ورود؛ دوباره شروع به سردادن این  شعار که کی به نفع هاشمی کنار می روی کردند که البته کواکبیان در رابطه با این شعارها گفت: لطفا طرفداران هاشمی این جلسه را برای شعار دادن انتخاب نکنند من کواکبیان هستم هاشمی نیستم.
  • محمد هاشمی: تجمع صورت گرفته جلوی وزارت کشور در روز گذشته به هیچ وجه حرکت برنامه ریزی شده ای از سوی دفتر و یا هواداران آیت الله هاشمی رفسنجانی نبوده است و بنده اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها درباره هماهنگ بودن این حرکت را تکذیب می کنم.
  • ۷۴۵۶ حقوقدان خطاب به آیت‌الله جنتی: بدون توجه به نام و شهرت افراد، هرکس که فاقد تمام یا برخی از شرایط مصرح در قانون باشد، خصوصاً افرادی که در سالهای گذشته و در جریان فتنه سال ۸۸ و انحرافات صورت گرفته بعد از آن از مسیر مستقیم انقلاب منحرف شدند را رد صلاحیت کنند.

این خبر در حال تکمیل است ….

Share