لاهوتی:سد لاستیکی کمبود آب زراعی لنگرود را برطرف می‌کند

به گزارش دیار میرزا  مهرداد بائوج لاهوتی،با بیان اینکه ساخت مسکن مهر یکی از اقدام‌های خوب دولت نهم و دهم است، اظهار کرد: در لنگرود  ۲ هزار و ۴۰ واحد مسکن مهر در حال ساخت بوده و افزایش تسهیلات راه ‌حلی برای مشکل مسکن مهر است. وی، لنگرود را تنها شهرستانی دانست که کنارگذر ندارد و گفت: برای حل مشکلات ترافیکی […]

به گزارش دیار میرزا  مهرداد بائوج لاهوتی،با بیان اینکه ساخت مسکن مهر یکی از اقدام‌های خوب دولت نهم و دهم است، اظهار کرد: در لنگرود  ۲ هزار و ۴۰ واحد مسکن مهر در حال ساخت بوده و افزایش تسهیلات راه ‌حلی برای مشکل مسکن مهر است.

وی، لنگرود را تنها شهرستانی دانست که کنارگذر ندارد و

گفت: برای حل مشکلات ترافیکی این شهرستان با توافق وزیر راه و شهرسازی و استانداری تصمیم گرفته شد تا یک ‌لاین از مسیر جاده لیلاکوه تا شلمان آسفالت شود که انجام نشد.

این مسئول، ایجاد شهرک صنعتی جدید لنگرود را از مصوبات سفر دوم دولت ذکر کرد که کلنگ آن خورده است و ادامه داد: از ۱۰۰ هکتار زمینی که قرار بود برای این شهرک خریداری شود ۲۰ هکتار آن تهیه شده و بقیه نیز به صورت تملک زمین باقی مانده است.

وی تسریع در راه‌اندازی بیمارستان ۹۶ تختخوابی، ساخت بندر چمخاله با ظرفیت دو میلیون تن کالا، تکمیل و ادامه فاضلاب صنعتی و سنتی را مورد تاکید قرار داد.

لاهوتی با اشاره به کمبود آب زراعی در لنگرود، اضافه کرد: ساخت ۱۱ سد لاستیکی در گیلان از مصوبات دولت بوده که چهار سد آن مربوط به لنگرود است.

وی افزود: عملیات اجرایی یکی از این چهار سد آغاز شده است و امیدواریم ساخت یک سد دیگر نیز آغاز شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، هزینه ساخت هر سد لاستیکی را پنج تا شش میلیارد تومان ذکر کرد.

Share